Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat 500 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Fiat , 672
Audi , 206
BMW , 158
Volvo , 132
Ford , 94
Toyota , 61
Opel , 50
Land Rover , 48
Nissan , 18
Smart , 18
Seat , 16
Citroën , 16
Renault , 16
Peugeot , 14
Porsche , 12
Mazda , 8
MINI , 7
Škoda , 7
Lancia , 7
Chevrolet , 7
Hyundai , 6
Jeep , 6
Kia , 5
Honda , 5
Jaguar , 4
Ssangyong , 4
Subaru , 3
Chrysler , 2
BAIC , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat 500,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fiat 500 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 16:20
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic FULL ✅

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 15:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500 L , VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 1.3 NAFTE

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 12:58
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E350 BlueEFFICIENCY AMG Line FULL ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:37
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat 500 Automatike

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Sot 13:17 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

Hyundai Grandeur 2012 Vetem GAZ FABRIKE

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 SUPER GJENDJE

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

C 350 BENZIN 2015 4MATIC FULL OPSION

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Fier

B 200 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

2 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Fier

SMART FORFOUR 2008 SUPER GJENDJE

2 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

TOURAN 1.9 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

BMW X3 3.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

5 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

KIA SPORTAGE 2.0 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

JEEP PATRIOT 2.4 BENZIN+GAZ 2012 SUPER GJENDJE

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

GL 350 BLUETEC 2012 FULL OPTION

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Fier

AUDI A5 2.7 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

6 890 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2015 (S-LINE) 4MATIC FULL OPSION

15 690 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 QUATTRO FULL OPSION

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE 3.2 BENZIN+GAZ 2007

10 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:58 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Fier

��OKAZION�� E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Fier

EVO 200 NAFT 2008 AUTOMATIK

6 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Audi A8

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:55 Makina , Shkodër

E 220 NAFT 2010 AVANTGARDE

9 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 Makina , Lushnjë

Fiat Grande Punto Evo 1.4 Benzin Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 Makina , Lushnjë

Ford Focus 1.6 Nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:48 Makina , Durrës

BMW X5 3.5xD TwinTurbo

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi , Audi , Bmw , Benz, Range Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:42 Makina , Tiranë

Audi S7 Carbon Package Sapo ardhur��������Full Option

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 Dyqani Makina , Vlorë

Bmw X5. 3.5d M-Packet Individual

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Sapo Ardhur Nga Zvicra

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:37 Makina , Vlorë

Nderrohet /Mercedes Benz C220 CDI 2005 LOOK

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34 Makina , Fier

Fiat 500 Lounge 2018

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

Mercedes Benz E 63 Amg

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

Mercedes Benz R Class 320 cdi

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

Audi A8 L 63 W 12 6300 benzine

27 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

Bmw Seria 3 2.0 benzine gaz automatik okazion

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Fier

Fiat 500 Lounge

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3.0 NAFT 2011 S-LINE FULL OPSION

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0 NAFT AUTOMATIK 2007

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Fier

ML 350 NAFT 2011 SUPER FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

BENTELY GT 6.0 BENZIN V12 2008 FULL OPSION

50 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

Makina me qera nga 19€/dita✅

19 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:31 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION AMG LINE

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat 500 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione