e | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 62575
VW Volkswagen , 29369
Ford , 14199
Audi , 13137
BMW , 11105
Opel , 8214
Fiat , 5939
Toyota , 5845
Renault , 4696
Peugeot , 3539
Nissan , 2377
Citroën , 2352
Land Rover , 2195
Smart , 2193
Seat , 1412
Alfa Romeo , 1354
Mitsubishi , 1312
Volvo , 1245
Hyundai , 1222
Škoda , 944
Lancia , 830
Jeep , 673
Porsche , 666
Mazda , 636
Kia , 612
MINI , 593
Chevrolet , 575
Suzuki , 474
Jaguar , 458
Honda , 449
Chrysler , 445
Rover , 258
Daewoo , 197
Ssangyong , 187
Saab , 160
Dodge , 118
Acura , 100
Dacia , 88
Daihatsu , 85
Cadillac , 65
Subaru , 60
Lexus , 46
Hummer , 45
Isuzu , 44
Lincoln , 43
Infiniti , 36
MG , 35
GMC , 34
Tata , 33
Piaggio , 25
Bentley , 24
Maserati , 23
Alpina , 23
Ferrari , 23
Great Wall , 22
Aixam , 22
Lada , 15
Bugatti , 15
Artega , 12
Buick , 10
TVR , 9
BAIC , 9
Zastava , 9
KTM , 8
Yugo , 7
Corvette , 6
Pontiac , 5
Wiesmann , 4
Landwind , 4
UAZ , 4
Proton , 3
Triumph , 3
Morgan , 3
Lifan , 3
Lotus , 2
Ligier , 2
NSU , 2
Maybach , 2
Spyker , 1
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Plymouth , 1
Talbot , 1
Grecav , 1
Trabant , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj e Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 12:08
Linku:
,

VW Volkswagen Caddy SDI ne Shitje!

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:11
Linku:
,

Toyota RAV4 2.2 Nafte 2007 D- CAT

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:06
Linku:
,

MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE FULL OPTIONS

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 16:40
Linku:
,

Audi Q5 2018

34 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 16:48 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:48 ,

Mercedes-Benz E Class 220 Avantgarde

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 ,

A klas 1.7 naft viti 2002 kamjo atomat letra per nje vit

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:48 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 ,

��OKAZION��

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:48 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:47 ,

✅ GOLF 5 PLUS 2.0tdi ✅ ANDROID HD TOUCH SCREEN✅WIFI INTERNET

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:47 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:47 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:47 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:47 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:47 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:47 ,

Ford fokus

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:47 Dyqani ,

Mercedes benz E 250 naft

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

Fiat Sedici Okazion 1.9 Diesel

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

Volkswagen Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:47 ,

Mercedez benz w203 Benzin gaz c200 kompresor

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

Toyota Rav 4 dizel 2006

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:47 ,

TOURAN AUTOMAT 2.0 NAFT!!!!

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

Volkswagen Golf

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:46 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:46 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:46 ,

Mercedes E 3500 Bluee Efficiency. Automatike

11 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

LACOSTE 43 CALVIN KLEIN 44

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:46 ,

Passat/pasat 1.8 gaz-benzin, automat ‼️

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 ,

OKAZION GOLF 5 !!

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

Ford Focus

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:46 ,

Okazion chervolet automat

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:46 ,

Mercedes C 220 Nafte Viti 2008 E Zhdoganuar Automatike

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:46 ,

Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:46 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:46 ,

Mercedez Benz 190

3 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:46 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

Vw GOLF 5 automat 1.6 benzine i thjeshte ����

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

OKAZION!!!! Shitet Ford Fiesta Super Gjendje!!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

Ford escort 1.8 TDi

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:46 ,

OKAZION GOLF 5 !!!

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Dyqani ,

Okazion!Kia K5 Automat 2.0 Gaz 100% Full 12

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:46 ,

Ford Mondeo 2.0 Nafte, Manual, 2001, Klima

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:46 ,

Evo 220 diesel 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:46 ,

VW Passat dizel

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:46 ,

Okazion Ford Escape 1.5 benzine 2018

19 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione