Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Makina ne Shitje Shqiperi | Makina të Reja apo të Përdorura në Shitje

Mercedes-Benz , 3051
VW Volkswagen , 1436
Audi , 800
Ford , 692
BMW , 570
Opel , 345
Toyota , 324
Fiat , 260
Citroën , 164
Peugeot , 161
Renault , 151
Land Rover , 104
Nissan , 101
Volvo , 84
Hyundai , 74
Smart , 73
Mitsubishi , 64
Porsche , 56
Alfa Romeo , 52
Seat , 51
Škoda , 50
Jeep , 34
Mazda , 31
Lancia , 30
Jaguar , 28
Suzuki , 26
MINI , 24
Honda , 24
Chevrolet , 19
Kia , 16
Chrysler , 15
Ssangyong , 14
Rover , 9
Subaru , 8
Cadillac , 7
Hummer , 6
Dodge , 6
Saab , 5
Ferrari , 5
Bentley , 4
Maserati , 3
Daewoo , 3
MG , 3
Aixam , 3
Daihatsu , 3
Buick , 2
Lincoln , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Dacia , 1
Tesla , 1
Acura , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Tata , 1

Gjeni makina ne shitje shqiperi ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet për makina ne shitje shqiperi me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet per makina ne shitje shqiperi dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për Makina ne Shitje Shqiperi dhe të kontaktoni shitësin.Dje 22:42
Linku:
Makina , Durrës

Okazion �� Ford Fiesta 2018 40’000 km si e re

8 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 09:27
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Mercedes Aclass Automat 1.8 Nafte 136.000Km

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Tet 00:48
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 5 - 1.9 TDI, MANUAL , me 2 dyer, viti 2008

350 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 10:49
Linku:
Makina , Fier

Volvo S80 2013 2.0 Nafte Automatik

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 07:41 Makina , Tiranë

Mercedes w140 coupe S500

17 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Rang Rover Sport Autobiography - Supercharge

88 880 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Rang Rover Sport Autobiography - Supercharge

88 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19 Makina , Durrës

Rang rover sport 4.4 disel

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19 Makina , Durrës

c6.3 okazine

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:04 Dyqani Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 Seater (6+1) me qera/ to rent

39 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:04 Dyqani Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:20 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET S CLASS 550 AMG LINE BENZIN GAZ

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:20 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class 350 ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:15 Makina , Korçë

Mercedes C220 Viti 2011 Nafte BlueEfficiency Automatike

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:58 Makina , Tiranë

Shitet sllon 1992 320 benzin

10 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:26 Makina , Durrës

Golf Variant

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Makina , Durrës

❌️ Mercedez-benz S320 cdi, gjendja super, pa Taks Luksi

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42
Linku:
Makina , Durrës

Okazion �� Ford Fiesta 2018 40’000 km si e re

8 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

PEZHO 207 OKAZION ME TARGA ����

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:28 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler Rubicon.2.8 diesel

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:10 Makina , Tiranë

MAKINA me QIRA ne RINAS TIRANE 0672136575 MAQINA

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:02 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.6 8V Benzin + Gaz

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:58 Makina , Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:45 Dyqani Makina , Tiranë

Foristrade me qera 7 vendeshe/ SUV for rent/ makin me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:43 Dyqani Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

39 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:17 Makina , Tiranë

Toyota rav4 2.2 d-cat manuale 4x4 shum e fuqishme & ekonomik

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 Makina , Durrës

C class Avantgarde-c220 W204-V2008-Sallon kaf-Automatike

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:04 Makina , Krujë

❌Okazion A class Automat Naft❌

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 1.9 mjet - 06

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:59 Makina , Korçë

Shitet w203 viti 2005 motor 220 Evo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:47 Makina , Shkodër

-OKAZION- SHITET VW GOLF V 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:54 Makina , Tiranë

Super Mjet ,Cmim Okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:48 Makina , Tiranë

Audi A6 Benize+Gaz

6 300 EUR

Dje 16:07 Makina , Tiranë

Shitet Tiguan viti 2013 motorr 2.0 benzin automat

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:37 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.6 nafte 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:13 Makina , Durrës

������������ VW Touran Cross 2.0 TDI, Manual, 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:13 Makina , Durrës

VW Touran Cross 2.0 TDI, Automat, 2008, Panorama

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:02 Makina , Berat

Mercedes Benz E250 4Matic 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 Dyqani Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

75 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:57 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:52 Makina , Tiranë

xc90 gas 7 vende absolutisht perfekte me targa

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:28 Dyqani Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 Vendeshe (6+1) me qera/ to rent

39 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:28 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:15 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

25 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:14 Dyqani Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendeshe makine me qera rent van car rental

75 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:14 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 Automat me qera/to rent

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:13 Dyqani Makina , Tiranë

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:12 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0T OKAZION

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:56 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:40 Dyqani Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:40 Dyqani Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:37 Makina , Dibër

VW Touran DSG 7 G Tronic 1.9 Super gjendje VP 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:41 Makina , Tiranë

Shite Mercedes ML 320 ➡️i sapo ardhur nga ��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Gjeni Makina ne Shitje Shqiperi


Gjeni Makina ne Shitje Shqiperi të reja në shitje, apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg - Makina ne Shitje Shqiperi. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet për Makina ne Shitje Shqiperi që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore, Makina ne Shitje Shqiperi, në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Krijo Njoftime per Makina ne Shitje Shqiperi


Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve per Makina ne Shitje Shqiperi në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Krijoni njoftime per Makina ne Shitje Shqiperi tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione