Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina benzin ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Mercedes-Benz , 10469
VW Volkswagen , 9989
Ford , 4924
Opel , 4499
Fiat , 3904
Audi , 3510
BMW , 2914
Renault , 2278
Peugeot , 1809
Toyota , 1672
Smart , 1481
Nissan , 1054
Citroën , 1027
Seat , 840
Volvo , 721
MINI , 589
Porsche , 566
Hyundai , 558
Škoda , 521
Chevrolet , 503
Lancia , 457
Alfa Romeo , 412
Honda , 378
Suzuki , 368
Mazda , 356
Mitsubishi , 340
Jaguar , 309
Jeep , 238
Daewoo , 209
Land Rover , 196
Chrysler , 191
Kia , 191
Daihatsu , 120
Rover , 105
Cadillac , 60
Dodge , 51
Subaru , 48
Hummer , 47
Dacia , 46
Lincoln , 42
Saab , 40
Tata , 40
MG , 31
GMC , 24
Lexus , 24
Great Wall , 23
Infiniti , 21
Acura , 19
Piaggio , 19
Maserati , 15
Lada , 13
Buick , 11
Ssangyong , 11
Isuzu , 8
Bentley , 5
Corvette , 4
Lotus , 3
Proton , 3
Landwind , 3
Pontiac , 3
Zastava , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Yugo , 2
Maybach , 2
TVR , 1
BAIC , 1
DeTomaso , 1
Ligier , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Triumph , 1
UAZ , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Gjeni makina benzin në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina benzin në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina benzin dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat benzin në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.22 Sht 14:41
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Opel Tigra Kabriolet 2006!

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:04
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C350 4MATIC IMPORTUAR NGA ZVICRA

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:21
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris -1.3 benzin gaz -automatike

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:24
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet Hyndai Ix35 viti 2010 me letra te paguara

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:32 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:32 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:32 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:32 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:32 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:32 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:32 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:32 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:31 Makina , Tiranë

TIGUAN VITI 2013 BENZIN 2.0 ME LETRA

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 22:31 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:29 Makina , Durrës

BMW SERIA 6

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 22:29 Makina , Durrës

VOLVO XC-60 R DESIGN

11 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:28 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:28 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 Makina , Durrës

C180 BENZIN/GAZ 2008

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:26 Makina , Krujë

RENAULT MODUS KAMBIO AUTOMAT gjendje perfekte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:25 Makina , Krujë

VOLVO V50 2.4 BENZIN AUTOMAT����

3 960 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 Makina , Fier

Okazionnn Renault Clio 1.2 Gaz/Benzin Fabrike

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:21 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION! 2014 AUDI Q5 2.0 Benzin QUATTRO

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 22:19 Makina , Tiranë

��Shitet BMW X6 5.0 benzin viti 2010�� she nrrohet me hyrje

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:18 Makina , Durrës

S 550L

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:18 Makina , Durrës

Audi a3 1.6 benzin gas

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:18 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

Suzuki Grand Vitara 2.7 Gaz- Benzin Automat 4x4

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 Makina , Lezhë

Panda 1.0 benzin 2007 me kondiciner

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:04 Makina , Tiranë

GOLF 5 GTI FABRIKE AUTOMAT BENZIN/GAZ

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 Makina , Lezhë

Audi A8L 3.0TFSI

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 Makina , Durrës

C Klas����1.8 Kompresor Avantgarde,Automat����

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 Makina , Durrës

Volvo XC60 3.0 Benzin T6 AWD, VP/2013, Automat

11 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:56 Makina , Fier

Mercedes C 250 benzin 2012 ...!!!!

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:53 Makina , Tiranë

**VW GOLF 6 GTI 2.0 Fabrike Automat -12 Super full options**

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:50 Makina , Durrës

Renault Clio 1.2 Benzin-Gaz nga Fabrika e 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B Klas 2.0 Benzin 0693337305 Okz

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:49 Makina , Vlorë

Golf 5 GTi Fabrike Full Option

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:47 Makina , Tiranë

Shitet Golf 7, 2015.

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:46 Makina , Fier

Shitet ose ndrrohet e class

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:47 Makina , Korçë

���� Benzin Gas 4 Matic ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:42 Makina , Elbasan

C300 benzin gaz 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:40 Makina , Fier

Corsa automat, gaz benzin

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 21:37 Makina , Tiranë

Bmw 316 benzin gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:36 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:35 Makina , Fier

Audi A3 2011 S-Line Okazion

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 Makina , Fier

Audi a3 Automat 2009 Okazion

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:31 Makina , Tiranë

Okazion Shitet/Ndrohet Volvo Xc60 T Design B/G

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:31 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:31 Makina , Tiranë

C200 sport edition

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:32 Makina , Lushnjë

‼️OKAZION‼️✔️Audi A7 Look S7 3.0 Supercharged✔️

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:30 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Makina benzin në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina benzin të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina benzin, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina benzin me qera ditore, Makina benzin gaz me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine benzin të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina benzin ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën benzin tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina benzin në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione