Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nissan qashqai - Makina Të gjitha në Shqipëria

Nissan , 792
Audi , 59
BMW , 33
Ford , 18
Land Rover , 15
Toyota , 15
Fiat , 8
Opel , 8
Porsche , 8
Seat , 7
Volvo , 7
Chevrolet , 5
Renault , 5
Smart , 5
Honda , 4
Peugeot , 3
Škoda , 3
Subaru , 3
Citroën , 2
Hummer , 2
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Ssangyong , 2
Suzuki , 2
Acura , 1
Dacia , 1
GMC , 1
Maserati , 1
Mazda , 1
MINI , 1
BAIC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nissan qashqai,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj nissan qashqai Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 22:27
Linku:
Makina , Tiranë

C220 cdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Reno Koleos, Automat, 2.0 Nafte, Cel: 0692126959

7 290 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
28 Sht 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:57
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 09:57 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 Diesel

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:49 Makina , Durrës

OKAZION GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 171.000 KM����

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:49 Makina , Durrës

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:49 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007 V6����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Qashqai 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Makina , Fier

W204 C200cdi (2143cc) avantgard manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

BMW 740 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

34 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 Makina , Fier

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

98 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:39 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

GOLF 5+ 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 NAFT 4x4 2018 FULL OPSION

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:39 Makina , Fier

EVOQUE 2.2 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

C COUPE 220 NAFT 2018 AMG SUPER FULL OPSION

26 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:39 Makina , Fier

E 270 NAFT 2003 FULL OPSION

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

GOLF 5 GTI 2.0 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

6 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

BMW X1 2.0 NAFT 2012 SUPER FULL OPSION

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

TUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

23 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 14500 euro

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:38 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2014 panoramik, 1.6 nafte,automat, 14500 euro

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:38 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Nissan Qashqai Full Option ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 220 cdi Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 Makina , Fier

FIAT CROMA1.9 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:37 Makina , Fier

FIAT 1.3 NAFT AUTOMAT 2009 SUPER GJENDJE

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Makina , Elbasan

E 250 NAFT 2014 FULL OPSION

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:37 Makina , Fier

RENAULT MASTER 2.2 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:37 Makina , Fier

B 200 NAFT 2013 FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2017 SUPER GJENDJE

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2020 FULL OPSION

78 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

AUDI A8 50TDI 2018 FULL OPSION

59 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

Lancia Musa 1.2 Gaz Benzine Automat 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina , Fier

CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina , Fier

GOLF 5 1.9 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

GLC 220 NAFT 2020 FULL OPSION

37 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

OKAZION E 350 Bussines edition!!

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:37 Makina , Fier

HONDA ODISEY 3.5 BENZIN+GAZ 2011 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina , Fier

GMC ACADIA 3.6 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina , Durrës

E 350 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina , Fier

ML 320 NAFT 2009 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina , Fier

E 240 BENZIN+GAZ 2003 FULL OPSION

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2020 FULL OPSION

79 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:37 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:37 Makina , Durrës

HUMMER H2 6.0 BENZIN+GAZ 2004

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nissan qashqai | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione