Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nisan patrol - Makina Të gjitha në Shqipëria

Nissan , 65
Jeep , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan patrol,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nisan patrol Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:18 Makina , Tiranë

OKAZION ,Nissan patrol 4.2 diesel

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 11:23 Makina , Korçë

Shitet Mitsubishi Pajero 2.5 turbo interkuler pa letra

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 16:10 Makina , Tiranë

��PATROL��

15 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 18:56 Makina , Durrës

Nissan Patrol

22 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 18:35 Makina , Tiranë

Nissan patrol

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 18:32 Makina , Tiranë

Nissan patrol

17 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 09:58 Makina , Vlorë

Nisan Patrol

13 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 12:02 Makina , Korçë

Super mjet

12 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 22:34 Makina , Vlorë

Nissan patrol super gjendje��✅��

13 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 13:49 Makina , Fier

Okazion nisan patrol

9 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 15:11 Makina , Fier

Okazion nisan patrol

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 15:30 Makina , Fier

Okazion Nisan patrol y61

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 21:27 Makina , Sarandë

Nisan patrol

13 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 20:29 Makina , Kukës

Shitet ose ndrrohet me banes ne shengjin

18 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 19:06 Makina , Korçë

Shitet nisan patrol super gjendje

4 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 12:30 Makina , Tiranë

Okazion - Super Patrol ne shitje

29 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 10:38 Makina , Pogradec

Nisan 4x4

3 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Sht 11:16 Makina , Tiranë

SHITET NISAN PATROL 11000 EURO

11 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 12:42 Makina , Kukës

Shitet nisan patrol motorr bmw M57

16 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 19:10 Makina , Lezhë

Nisan patrol off road

18 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 19:07 Makina , Gjirokastër

Kerkoj nisan patrol

2 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 08:16 Makina , Tiranë

Nisan Patrol

19 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:19 Makina , Vlorë

NISAN PATROL 4.2

18 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:18 Makina , Kukës

Shitet nisan patrol motori 2.8 naft

10 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 20:19 Makina , Kukës

Nissan patrol

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 14:56 Makina , Vlorë

SHITJE OSE NDERIM ME FORISTRAD.

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 19:13 Makina , Pogradec

NISAN PATROL 2.8 NAFTE 4X4 SUPER

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 10:07 Makina , Pogradec

shitet

2 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Tet 23:41 Makina , Tropojë

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 18:15 Makina , Pogradec

Nisan patrol 2.8 nafte

3 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 09:16 Makina , Fier

Nisan patrol

16 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 21:57 Makina , Tiranë

kerkoj nissan patrol y60

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 01:19 Makina , Durrës

4X4 Makine me Qira

70 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Qer 11:21 Makina , Kukës

Nisan patrol 4x4

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Pri 21:12 Makina , Elbasan

Nisan Patrol “99 super full!!!

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 19:20 Makina , Tiranë

nissan patrol

6 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 08:25 Makina , Tiranë

Foristrad

6 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 20:09 Makina , Bulqizë

Nissan patrol4.2

2 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 17:06 Makina , Korçë

kerkoj nisan patrol

03 Tet 19:22 Makina , Tropojë

kerkoj nisan patrol

03 Tet 18:42 Makina , Berat

kerkoj nisan patrol

03 Tet 18:42 Makina , Gjirokastër

kerkoj nisan patrrol

29 Sht 21:38 Makina , Tiranë

patroll 3.3

1 500 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Sht 23:32 Makina , Kukës

PJES PËR JEEP LAREDO (KOSOVË)

31 Korr 23:54 Makina , Tropojë

NISSAN PATROL 3.2 NAFTE 98

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 23:42 Makina , Has

NISAN PATROL 3.2 NAFTE 98

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 23:34 Makina , Pukë

Nissan Patrol 3.2 Naft 98

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 20:34 Makina , Tiranë

Patrol 3.0 Cm 8500Euro

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 08:50 Makina , Tiranë

Nissan Patrol 9000Euro.

9 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 12:54 Makina , Bulqizë

Shiten makina per pjes

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan patrol | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione