Polo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 4766
Audi , 233
BMW , 180
Ford , 170
Toyota , 78
Opel , 60
Fiat , 57
Nissan , 41
Renault , 39
Peugeot , 31
Land Rover , 26
Citroën , 26
Mitsubishi , 20
Volvo , 19
Smart , 19
Seat , 15
Škoda , 15
Jeep , 14
Porsche , 12
Lancia , 11
MINI , 10
Hyundai , 10
Chrysler , 9
Jaguar , 9
Mazda , 8
Suzuki , 5
Saab , 5
Honda , 5
Chevrolet , 5
Acura , 3
Dodge , 3
Kia , 2
Cadillac , 2
Proton , 2
Ssangyong , 2
Lincoln , 2
Subaru , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Mar 22:45
Linku:
,

Mustang ������ 3,7

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:31
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49
Linku:
Dyqani ,

❌❌super Okazion! Ml320 bluttec❌❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 14:06
Linku:
,

Golf 6 OKAZION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 00:53 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:52 Dyqani ,

✅C-CLAS 220CDI✅ VITI 2007✅ GJENDJE PERFEKTE✅

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 ,

Bmw e60 look M (packet) 2009 Full Options

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:50 ,

⚠️⚠️ Shitet Jaguar XF 2.7 Super gjendje ⚠️⚠️

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 ,

Mercedes benz c class 220

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:49 ,

E class 320 avantgard benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:49 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:48 ,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 ,

Shitet Audi A4 Super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:27 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:24 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:12 ,

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz Automat

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:05 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMATIKE SUPER NDERROHET

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMAT SUPER Nderrohet

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:59 ,

Nissan Micra 1.2 Benzine 2006 Automatike Super

2 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:58 ,

��BMW E90 1.8 BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:54 ,

Vw Polo 1.2 Benzine Viti 2007 Kamio Manuale

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:43 ,

Shitet Range Rover Sport (super i mirembajtur)

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:41 Dyqani ,

Audi A4 Avant 3.0 Tdi 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:41 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:41 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:39 ,

Cls nafte gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:36 ,

Lancia Musa 1.4 Benzin

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:30 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:28 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:27 ,

Urgjent Shitet Lancia Musa Full Optional

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:16 ,

Fiat Punto Viti 2000 Manual 1.2 Benxin Letra der Shkurt 2022

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:16 ,

Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG ////OKAZION///////

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 ,

Vw polo 1.4 naft e sapoardhur nga GJERMANIA me dogan

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

Kokë rubineti Xiaomi me sensor për hapjen/mbylljen e ujit

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:56 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:56 Dyqani ,

❌❌C220 super okazion ❌❌

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:56 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D LINEA LUNA SUPER GJENDJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55 ,

Golf 6 Automat benzin-Gaze 115 mi nderrim shira

1 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:55 ,

Golf VI Automat Benzin-Gaze 100% mundesi nderrimi shira

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:54 ,

Shitet VW Polo 1.4

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • polo në kategorinë Makina
  • polo në kategorinë All Category
  • polo në kategorinë Makina
  • Polo në kategorinë Makina
  • polo në kategorinë Makina
  • polo në kategorinë Automjete
  • polo në kategorinë Makina
  • Polo në kategorinë Makina
  • Polo në kategorinë Makina
  • Polo në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione