Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzine - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 5489
Mercedes-Benz , 4841
Ford , 2888
Opel , 2455
Audi , 2267
Fiat , 2106
BMW , 1422
Toyota , 1411
Smart , 1386
Renault , 1227
Peugeot , 964
Nissan , 709
Citroën , 672
Volvo , 575
Mazda , 505
Seat , 489
Škoda , 369
Hyundai , 347
Porsche , 315
MINI , 311
Chevrolet , 287
Lancia , 251
Honda , 238
Suzuki , 231
Mitsubishi , 202
Land Rover , 188
Jeep , 188
Alfa Romeo , 170
Kia , 138
Jaguar , 119
Daihatsu , 112
Chrysler , 90
Daewoo , 77
Subaru , 43
Rover , 40
Dacia , 36
Dodge , 36
Lincoln , 35
Cadillac , 34
Hummer , 32
Saab , 26
Lexus , 22
GMC , 17
Great Wall , 16
Ssangyong , 15
Maserati , 14
MG , 12
Piaggio , 10
Acura , 8
Infiniti , 8
Lada , 5
Buick , 4
Corvette , 4
Bentley , 4
Tata , 4
BAIC , 3
Alpina , 3
Pontiac , 3
Zastava , 2
Aixam , 2
KTM , 2
TVR , 1
Plymouth , 1
Proton , 1
UAZ , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzine,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benzine Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:45
Linku:
Makina , Vlorë

Seat Ibiza 1.6 benzine

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44
Linku:
Makina , Fier

Shitet Ford Fiesta 1.3 Gaz-Benzine Super Ekonomike

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����VW Golf IV ����

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:17
Linku:
Makina , Tiranë

Discovery sport

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 18:36
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Caddy

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 20:19 Makina , Fier

SHITET BMW X5 35i X DRIVE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:17 Makina , Fier

Jeep Wrangler lift kit Offroad

14 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:16 Makina , Fier

Porsche cayenne 3.6 benzine 2014

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:12
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2012 MERCEDES-BENZ CLS 550 AMG

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:12 Makina , Durrës

Rang rover sport 2.7

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:11 Makina , Tiranë

Urgent sale!BMW 525i,year 2021,drives 2300km

35 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 20:10 Makina , Shkodër

Touran 1.4 benzin

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 20:09 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C300 4 Matic

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:08 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C300 4 Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:07 Makina , Durrës

PHAETON 4.2-V8 Shitet/Ndrrohet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:06 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0 OKAZION

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:06 Makina , Korçë

Mercedes

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 20:03 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte 2008 4+1 vende nderrohet

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:03 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.0 2014 OKAZION

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:02 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:02 Makina , Fier

Nderrohet me automat "Toyota corolla Verso viti 2007

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:01
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:01 Makina , Tiranë

Vovo XC90 INSCRIPTION 2.0 BENZINE TURBO-SUPERCHARGER

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:00 Makina , Tiranë

BMW X5 FULL OPTION

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:59 Makina , Tiranë

Volvo XC60 PANORAMA BENZINE-GAZ

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:59 Makina , Durrës

mercedez-benz

1 LEK

Sot 19:59 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC60 T6 Platinum Edition 2013 Benzinë-Gaz

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:59 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC60 2012 Benzinë/Gaz

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57 Makina , Durrës

VOLKSWAGEN GOLF 7 9500 EURO (E diskutueshme)

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:57 Makina , Tiranë

MINI COPER 1.6 2009����

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 19:57 Makina , Tiranë

MITSUBISHI COLT 1.2 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 19:57 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC60 T5 2015 Benzinë

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 SE BENZINE/GAZ

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fokus Ghia, benzine gaz, automat

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:56 Makina , Tiranë

Smart

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:56 Makina , Tiranë

Shitet Mitsubishi Outlander, benzine gaz, automat nga Zvicra

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 19:55 Makina , Tiranë

Shitet Smart Coupe Fortwo

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:55 Makina , Lezhë

SUZUKI GRAND VITARA 2008����

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 19:54 Makina , Tiranë

Honda FR-V

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:50 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz E 200 kompresor benzin+gas 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:49 Makina , Vlorë

Ford fiesta

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:48 Makina , Tiranë

Pasat CC super okazion

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 07

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2017 Full QUATTRO

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 19:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 07

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 Makina , Shkodër

Touran 1.4 tsi benzin

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 19:43 Makina , Elbasan

BMW Seria 1 Look M Benzine/Gas 4000€ ❌

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:41 Dyqani Makina , Durrës

Audi Q5 Premium, 2.0 Benzine

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Dyqani Makina , Tiranë

CADILLAC FLEETWOOD, VITI 1990, AUTOMATIKE,MOTORR 4.9 BENZINE

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:38 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 manual 2008 nderrohet

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:38 Makina , Tiranë

X5 35d 2016 M paket 170.000km Full Full Full

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:38 Makina , Tiranë

���� E220 2017 AMG pack, baxho xhami

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzine | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione