Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

honda jazz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Honda , 139
Ford , 6
Audi , 5
Opel , 3
Seat , 2
Aixam , 1
BMW , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe honda jazz,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj honda jazz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:28 Dyqani ,

Shitet Honda Jazz 1.2 benzine-gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 Dyqani ,

Honda Jazz

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:36 Dyqani ,

Honda Jazz ����

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:38 ,

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:26 ,

��SHITET URGJENT↘️ 4800 EURO��

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 ,

Shitet / Nderrohet ALFA ROMEO 159 1.9 JTS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:54 ,

Honda Jazz 1.2 Manuale Taksa 1 Vit

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:26 ,

SHITET HONDA JAZZ

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:56 ,

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:56 ,

FORD C-MAX ,SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 15:17 Dyqani ,

Honda JAZZ

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 13:05 ,

A-CLASS, B/G ,110 000 KM,Manual

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Qer 12:09 ,

Honda Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 09:10 ,

BMW 528i VITI 2010 SUPER FULL OKAZION 6200€

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 13:05 ,

Honda jazz viti 2010 1.4 benzine

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 09:27 ,

SUPER ML

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 09:27 ,

Tuareg 4900 EURO,i padiskutueshem.

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 09:27 ,

TOYOTA RAV 4,VITI 2013,GJENDJE PERFEKTE

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 05:25 ,

Honda Jazz Automatike

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 09:25 ,

����Honda jazz viti 2010����

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Qer 17:56 ,

Honda Jazz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 18:45 ,

Honda jazz viti 2010 1.4 benzine

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 11:44 ,

AUDI A4 S-LINE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 06:36 ,

Honda Jazz

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 19:25 ,

SHITET HONDA JAZZ VITI 2006!

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 14:06 ,

VW Touran 2011 6+1 vende 2.0 nafte

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:17 ,

Honda jazz

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 06:39 ,

SHITET HONDA JAZZ 2006!

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 22:34 ,

Okazionnn Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:09 ,

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 23:57 ,

SUPER OKAZION YAMAHA X MAX 250 i

17 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 17:13 ,

Shitet ! Ford S max 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 14:26 ,

Shitet ose nderrohet Ford S-Max 2010����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 08:08 ,

Honda Jazz Zvicra

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 12:36 ,

Okazionn Ford s max 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 12:58 ,

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 19:13 ,

Honda Jazz okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 11:33 ,

Mercedes Benz C200 2009 OKAZION 7000€

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 11:30 ,

AUDI A3 FULL PANORAME 4300€ OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 09:33 ,

Golf 5 GTI look r32 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 10:00 ,

Makina me qera / Rental Cars duke filluar nga 25 euro dita

25 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 11:59 ,

Honda Jazz

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 17:18 ,

**OKAZION** Honda Jazz 1.3 Benzin/Gaz

3 480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 06:46 ,

Honda Jazz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 16:14 ,

Honda Jazz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 17:07 ,

Honda Jazz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 10:45 ,

Opel 2010 Benzin-Gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 22:32 ,

Okazionnn

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 10:12 ,

Golf 5 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj honda jazz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione