1.9 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 13459
Audi , 2927
Fiat , 1973
Renault , 1887
Opel , 1110
Ford , 898
Alfa Romeo , 835
Seat , 705
Peugeot , 398
Škoda , 252
Citroën , 158
Lancia , 152
Volvo , 114
Nissan , 82
Saab , 70
Suzuki , 68
BMW , 59
Land Rover , 58
Mitsubishi , 57
Toyota , 48
Rover , 25
Hyundai , 24
Mazda , 20
Chevrolet , 12
Kia , 11
Acura , 4
Ssangyong , 4
Smart , 4
GMC , 4
Isuzu , 3
MINI , 3
Cadillac , 3
Daewoo , 3
Jeep , 3
Honda , 2
Aixam , 2
Tata , 2
Chrysler , 1
Spyker , 1
TVR , 1
Jaguar , 1
Artega , 1
MG , 1
Bentley , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.9 , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.9 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:18
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:36
Linku:
,

Vw Caddy maxi 1.9 automatik

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - FORD FUCUS

550 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Renault Scenic

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

FIAT Stilo

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:30 Dyqani ,

Renault Megane, 1.9 Nafte, viti 2007, kambio manuale

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 ,

GOLF 4 1.9 TDI (DI E KUQE)

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 ,

Okazion//Volkswagen 1.9 diesel sapo ardhur nga Deutschland

4 700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:28 ,

VW CADDY LIFE / AUTOMATIKE / 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 ,

Passat

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 ,

Touran

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 12:27 ,

�� RENAULT MEGANE ��

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:24 Dyqani ,

Volkswagen caddy 1.9 TDI PERFECT!!!!!!!!

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 ,

Pasat 1.9 viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:22 ,

Shitet golf 5

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL SUPER GJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:19 ,

Volkswagen Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:19 ,

Volkswagen Golf

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:18
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 Dyqani ,

AUDI A3 ✅VITI 2008✅ AUTOMATIK✅ GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

Opel Zafira

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:13 ,

Touran 2006 motorr 1.9 tdi

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:12 ,

OKAZION-GOLF 5-GJENDJA SUPER-0693217142

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

VW Golf 5 1.9 nafte me dogan te paguar e sapo ardhur

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:12 ,

Ford galaxy 2006 me letra per 1 vit , ne gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:12 ,

VW Golf 5 1.9 tdi 2005 me dogan te paguar. Super e paster

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:10 ,

Okazion-Shitet Fiat Camper 0676762850

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:09 ,

Golf 5---1.9 TDI Dokumentacioni 1 vit

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 ,

caddu 1.9

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:07 ,

����OKAZION����

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:07 ,

Opel Zafira 7 Vendesh Automatik

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 ,

Golf Plus Automat 1.9

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:04 ,

Volkswagen Golf 5 GT 1.9 Naft Full optional

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:03 ,

Golf 5 plus 1.9 naft

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:02 Dyqani ,

Shitet wv Touran 1.9 nafte

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:01 ,

Toyota corola 1.9 diesel

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:00 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,3650 EURO

3 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00 ,

Opel zafira

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:59 ,

Audi A 3 sportbach

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:59 ,

Shitet Golf 4 Nafte

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:57 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 Tdi Manual

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 ,

Shitet renault scenic

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:57 ,

Scoda Octavia•Viti 2007•1.9 Naft•Manual

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:56 ,

SHITET GOLF 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 ,

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

Passat 4motion 4x4 1.9tdi viti 99. Shitet ose ndrohet

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 ,

GOLF 5 1.9 TDI MANUAL VITI 2004 ME DOGANE TE PAGUAR

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 ,

GOLF 5 MANUAL 1.9 TDI ME DOGAN TE PAGUAR

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Dyqani ,

�� OKAZION TOURAN 1.9 AUTOMAT ��

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.9 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.9 1.9 1.9 1.9 1.9 1.9 tdi 1.9 1.9 1.9 1.9

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione