Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 73654
VW Volkswagen , 36232
Audi , 19803
Ford , 17923
BMW , 13471
Opel , 9450
Fiat , 6922
Toyota , 6887
Renault , 5034
Peugeot , 4182
Land Rover , 3199
Citroën , 2988
Nissan , 2956
Volvo , 2200
Hyundai , 2122
Smart , 2072
Seat , 1927
Mitsubishi , 1712
Alfa Romeo , 1456
Škoda , 1024
Porsche , 996
Lancia , 912
Jeep , 807
Mazda , 793
MINI , 717
Chevrolet , 706
Kia , 680
Jaguar , 594
Suzuki , 565
Chrysler , 532
Honda , 528
Rover , 330
Ssangyong , 249
Daewoo , 208
Dodge , 188
Saab , 185
Daihatsu , 174
Cadillac , 116
Dacia , 112
Acura , 104
Subaru , 84
Lincoln , 62
Isuzu , 54
Hummer , 46
Maserati , 46
MG , 45
Tata , 37
Infiniti , 36
Lexus , 36
Great Wall , 35
BAIC , 27
Bentley , 26
GMC , 24
Ferrari , 20
Buick , 15
Lada , 14
Aixam , 14
Piaggio , 13
Corvette , 12
Zastava , 11
Tesla , 11
KTM , 11
Yugo , 8
UAZ , 8
Artega , 7
Alpina , 6
Pontiac , 6
Bugatti , 5
Maybach , 4
Lotus , 3
Wartburg , 3
Lifan , 3
TVR , 2
Proton , 2
NSU , 2
Grecav , 2
Morgan , 2
Spyker , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Landwind , 1
Trabant , 1
Triumph , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Okazion!! BMW 520D 2012 M-Performance Super Gjendje!!

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 10:09
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Benz C Class W204 Viti 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:51
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Tiranë

OKAZION AUDI SQ5 BENZINE-GAZ

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online

Sot 23:49 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Okazion !! 23500 Euro !!

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 23:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:49
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

E clas 250

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:47 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 2016 full opsion makina i ka te gjitha te bera

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:46 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART FOR TWO HIGHSTYLE.

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 23:46 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2017 full options

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:45 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Shitet Toyota Yaris 2003 Manual

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 23:43 Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Vlorë

Sant Auto Vlore

35 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:43 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Land Rover Range Rover Evoque 2.2 Td4 Dynamic Full Option

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 2.0 TFSI Quattro Premium 2014 OKAZION

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 TFSI S-line Quattro 2018

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN POLO R-LINE

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:42 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 2016 full opsion makina i ka te gjitha te bera

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:42 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

���� Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography Presidential

39 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz c klas 220

4 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2017 AUDI Q7 PRESTIGE ��FULL OPTIONS��

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vlorë

Wv caddy 2012 1.6 diesel

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

Wolkswagen pasat 3c b6 Highline

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Korçë

Benz CLA 200 CDI Viti 2014 Full Opsion

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 23:36 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 cmim okazion

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:36 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

����Peugeot 208 1.4 diesel automat����

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:36 Makina  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Gjirokastër

Shitet Makina

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

ML 350

95 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:35 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:35 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

Porsche Panamera 2015

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2013 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi 2018 okazion 20.990euro

20 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz ML 350 Diesel Panoramic ⁣

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC ⁣

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta (dokumenta 1 vit)

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Panorama, 2.0 Gas-Benzin, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Shitet A 180 CDI class okazion ( W176)

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:33 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 3.0Tdi Quattro 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 23:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet audi a6 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:30 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:29 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Okazion Volvo V50

40 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:29 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

SHITET CHEVROLET CAPTIVA

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:29 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Pogradec

BMW 520d MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

Mercedes Benz E 220 AUTOMAT GRI 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Benz c220 2002 ne gjendje te mire Pogradec

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione