Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 29705
VW Volkswagen , 16750
Audi , 9235
Ford , 6798
BMW , 6480
Opel , 3455
Toyota , 3273
Fiat , 2576
Renault , 2069
Peugeot , 1899
Land Rover , 1584
Citroën , 1293
Smart , 1260
Nissan , 1194
Volvo , 1155
Hyundai , 1134
Seat , 900
Porsche , 605
Škoda , 556
Alfa Romeo , 531
Mitsubishi , 531
Mazda , 382
Chevrolet , 371
MINI , 366
Lancia , 358
Jeep , 334
Kia , 328
Jaguar , 290
Chrysler , 232
Honda , 204
Suzuki , 189
Rover , 175
Saab , 82
Ssangyong , 78
Dodge , 77
Dacia , 76
Daewoo , 67
Daihatsu , 48
Cadillac , 47
Subaru , 41
Lincoln , 38
Acura , 33
Maserati , 30
Hummer , 29
Infiniti , 24
Lexus , 21
BAIC , 19
Isuzu , 17
Ferrari , 17
Great Wall , 12
GMC , 12
Bentley , 12
Tata , 12
MG , 10
Buick , 9
Tesla , 7
Corvette , 7
Zastava , 6
UAZ , 5
Piaggio , 5
Lada , 4
Pontiac , 4
Aixam , 4
Wartburg , 3
KTM , 3
Alpina , 2
Bugatti , 2
Artega , 2
Yugo , 2
Maybach , 2
Lotus , 1
DeTomaso , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Trabant , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Mar 20:38
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

OKAZION! Shitet Audi A3 full S-Line 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:22
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION, Hyundai Santa Fe 6000€

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 11:41
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shes VOLVO XC60, 2.0 nafte + mild-hybrid, gjendje perfekte

50 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
21 Korr 16:11
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Volkswagen Touareg R Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

✅ Audi q5 2014 ✅

16 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:01
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C300 AMG LINE 2016 (full panoram 360 kamera)

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz Ml 6.3 Amg

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:57 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:54
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugot 508 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 420  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GL420 -09 MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Volkswagen, Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 450  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GL450-14 MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 BENZINE MUNDESI NDERRIMI

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE-13 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2 PICK-UP-06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

30 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citren c3 si e re

11 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet audi a6 2020 ..3.0 tdi quattro sline

42 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW Jetta

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda Fabia

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES C300 Viti 2015 I SAPOARDHUR

18 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750Li LOOK M -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

❇️ LAND ROVER FREELANDER �� OKAZION ��

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 55 TDI

24 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

jepet me qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 Diesel Automatik

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:46 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

����Vw Golf 6 plus 1.4 automat ����

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:41 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY—11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Tiranë

VOLVO XC70

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFI-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

shitet vw golf seria 5

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet Audi A7 3.0 TFSI SUPERCHARGER QUATTRO

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Tiranë

SHITET Mercedes Benz GLE 63 AMG

45 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:30 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

OKAZION!!!!

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:26
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:25
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:25 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Shitet BMW 118d

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:25 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Tucson 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:19 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw seria 3 320d luxury version

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:19 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW SERIA 3 f30 320 D LOOK M

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione