Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine

Crossblade , 73
ForFour , 1134
ForTwo , 4708
Roadster , 46

Gjej njoftime për Smart në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Smart në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Smart dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Smart ne shitje me ofertat me te mira.


Bleni dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar.Sot 03:55 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Automatike 2008 1.0 Benzine Sapo Ardhur Nga Zvi

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 02:37 Makina , Tiranë

Bota smartit ����0693867790������������������

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:09 Makina , Durrës

Smart

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 00:07 Makina , Tiranë

Smart automat okazion

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:07 Makina , Tiranë

3 SMARTA SUPER OKAZION

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:07 Makina , Tiranë

Smart automat super gjendje

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:21 Makina , Tiranë

Okazion

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:31 Makina , Tiranë

shitet����

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:57 Dyqani Makina , Durrës

Smart For Two Automat 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 20:23 Makina , Tiranë

smart 800 nafte

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:23 Makina , Vlorë

•SMART COUPE 450•

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:55 Makina , Tiranë

OKAZION SMART ForFour 2017

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:52 Dyqani Makina , Elbasan

Smart 1.0 benzin

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:31 Makina , Tiranë

SMART 600CC BENZIN AUTOMAT VITI 2001 NE SUPER GJENDJE ME LET

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:31 Makina , Tiranë

SMART BENZIN 100CC.AUTOMAT-VITI 2009-100-MI KM SUPER GJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:17 Dyqani Makina , Durrës

SHITET SMART AUTOMAT 1.0 BENZINE TURBO VITI 2008 ME DOKUMENT

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 17:02 Makina , Tiranë

SHITET SMART NAFTE

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:56 Makina , Fier

SMART 1.5 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:46 Makina , Tiranë

Smarta ne shitje ����������������0693867790��

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:43 Makina , Tiranë

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:28 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Smart For Two Automat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 14:28 Makina , Tiranë

Smart ForFour 1.5 CDI •PANORAMIK•

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:35 Makina , Tiranë

Smart

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:18 Makina , Tiranë

Okazion 3899€

3 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:37 Makina , Tiranë

Smart ForTwo 600

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:30 Makina , Tiranë

SMART 451 Viti 2014

4 690 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
I zënë
Dje 12:09 Makina , Tiranë

Look brabus

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:57 Makina , Shkodër

smart look brabus

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:10 Makina , Fier

Smart ForFour 1.5 Cdi Naft kamio Automatike 06

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:59 Makina , Tiranë

Okazion

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart for two kabriolet 700cc

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center - Shitje - Pjes kembimi - Servis

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Smart Center - Shitje - Pjes Kembimi - Servis

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:23 Makina , Tiranë

Smart for two 700 cc benzin automat 2004

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:03 Makina , Tiranë

SMART FOR TWO KAMBIO AUTOMATIKE KABRIO����

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:03 Makina , Berat

Smart for two 2005 Automatik

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:02 Makina , Korçë

Smart For 2

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 23:45 Makina , Tiranë

Smart ForTwo

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
29 Maj 23:31 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrrohet me makin me 4 porta

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 19:08 Makina , Tiranë

Smart ForFour 1.1 benzine

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Smart në shitje? Shiko njoftimet për Smart nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Smart në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Smart në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Smart ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Smart në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Smart që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Shiko njoftimet për Smart, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Blej Smart ne Merrjep.al. Shiko mijera njoftime dhe gjej oferten ideale per ju. MerrJep.al ju oferon platformen ku lehtesisht mund te gjeni ate qe kerkoni. Gjej Smart ne shitje.


Shit Smart ne MerrJep.al


Keni Smart që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Smart shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione