Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 615
Aixam , 166
Alfa Romeo , 3729
Alpina , 88
Artega , 53
Audi , 40322
BAIC , 52
Bentley , 74
BMW , 28799
Brilliance , 14
Bugatti , 43
Buick , 41
Cadillac , 239
Chevrolet , 1535
Chrysler , 1134
Citroën , 6780
Corvette , 34
Dacia , 239
Daewoo , 484
Daihatsu , 394
DeTomaso , 4
Dodge , 390
Ferrari , 54
Fiat , 17674
Ford , 41450
GMC , 94
Great Wall , 67
Grecav , 15
Honda , 1251
Hummer , 151
Hyundai , 3888
Infiniti , 92
Isuzu , 176
Jaguar , 1270
Jeep , 1920
Kia , 1620
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 31
Lancia , 2193
Land Rover , 6928
Landwind , 7
Lexus , 123
Lifan , 20
Ligier , 8
Lincoln , 140
Lotus , 7
Maserati , 91
Maybach , 13
Mazda , 1709
Mercedes-Benz , 157045
MG , 112
MINI , 1734
Mitsubishi , 3923
Morgan , 8
Nissan , 6962
NSU , 8
Opel , 23012
Peugeot , 9664
Piaggio , 143
Plymouth , 3
Pontiac , 17
Porsche , 1938
Proton , 7
Renault , 13130
Rover , 666
Saab , 376
Seat , 4360
Škoda , 2414
Smart , 6626
Spyker , 3
Ssangyong , 486
Subaru , 172
Suzuki , 1454
Talbot , 3
Tata , 135
Tesla , 27
Toyota , 15570
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 31
UAZ , 24
VW Volkswagen , 82480
Volvo , 4085
Wartburg , 10
Wiesmann , 15
Yugo , 44
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 01:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

TOYOTA LAND CRUISER SUPER GJENDJE

18 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 21:07
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi Nisan qashqai

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Sht 20:30
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A5 quattro

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:48
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:10
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Jetta

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 01:28 Makina , Tiranë

B class 2008

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:26 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 01:25 Makina , Durrës

Tiguan

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:25 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 01:25 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 01:24 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI 8G PANORAMA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 01:24 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman All 4 2.0 Diesel

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 01:21 Makina , Shkodër

Meriva Gaz-benzine

260 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:20 Makina , Shkodër

Touran 2.0 TDI automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:20 Makina , Shkodër

X5 2009 xdrive benzine gaz

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:18 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Macan 2.0 Turbo

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:17 Makina , Vlorë

Golf 6 plus automat 2.0 dizel 2013

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:09 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:08 Makina , Fier

C300 AMG line full panoram me dogan paguar super gjendje

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:08 Makina , Fier

A8 2014 3.0 DIESEL Full Matrix ftoheje ngroheje masazh +NDRR

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:08 Makina , Tiranë

Hyundai grandeur Vetem gaz fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:07 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT QUATTRO OKAZION

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:06 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 quattro (4X4) benzine

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:04 Makina , Elbasan

GLK 350-CDI 4 MATIC 2011 SUPER GJENDJE

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:03 Makina , Tiranë

��������porche cayenne 4.5 individual 100% gaz 10500€

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 Makina , Tiranë

Touran Automat

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:02 Makina , Fier

Volkswagen Golf VI 1.4 Benzin

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 01:01 Makina , Tiranë

mercedes

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 Makina , Tiranë

Sllon kupe cl

25 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 00:58
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 2017

19 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 00:58 Makina , Tiranë

X5 m50i

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 00:58 Makina , Tiranë

X5 m50i

75 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online
Sot 00:57 Makina , Tiranë

range rover vogue 5.0 supercharge

42 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:57 Makina , Tiranë

range rover vogue 5.0 supercharger

52 000 EUR

Sot 00:57 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENNE OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 00:55 Makina , Fier

Audi a3 2.0 Tdi Automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:53 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220 cdi amg line 2012 10800€

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 Makina , Tiranë

AUDI Q5 S LINE

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:51 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3X S-LINE 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:50 Makina , Kukës

Volvo SUV ne shitje 6+1

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:47 Makina , Gjirokastër

Vw golf 6

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:43 Makina , Berat

Shitet

85 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:42 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne S4.8

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Makina , Tiranë

E-class 2020 200d

33 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:36 Makina , Tiranë

SHITET SUPPPER GJENDJE

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 00:35 Makina , Tiranë

SHITET X5 SUPPPPPER GJENDJE

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 00:35 Makina , Durrës

A3 S lineee

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Audi A3 Sportback

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:28 Makina , Vlorë

OKAZION VOLVO S40 2.0D

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione