Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MINI ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

1000 , 5
1300 , 5
Clubman , 48
Cooper , 839
Cooper D , 81
Cooper S , 315
Cooper SD , 24
Countryman , 113
ONE , 201
One D , 57
One First , 2

Gjej mijera njoftime per MINI ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej MINI me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per MINI nga modelet e ndryshme si MINI 1000, 1300, Cooper S, Cooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman, dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.30 Sht 14:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman, Automat, 2011, Cel: 0692126959

10 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman All 4 2.0 Diesel

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:47 Makina , Tiranë

MINI NAFT 1.6

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:28 Makina , Durrës

Mini cooper s

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:09 Makina , Tiranë

Mini cooper

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:25 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN+GAZ

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:25 Dyqani Makina , Tiranë

MINI Cooper Countryman * PANORAMIC *

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:09 Makina , Durrës

okazion mini cooper

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:44 Makina , Tiranë

Shitet MINI COUNTRYMAN 1,6 NAFTE

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

MINI ONE

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:54 Makina , Tiranë

Okazion Mini Cooper S

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:51 Makina , Elbasan

Mini .Benzin.gaz.

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:23 Dyqani Makina , Kolonjë

Mini One 1.6 16v 90cv

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:15 Makina , Durrës

Mini Cooper 2003 1.6 Benzine

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:13 Dyqani Makina , Fier

Mini One 1.4 16v 95cv

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:12 Dyqani Makina , Fier

Mini One viti 2006 1.6 16v 90cv

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:10 Dyqani Makina , Durrës

MINI COOPER ANTIKE

8 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:07 Dyqani Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER COUNTRYMAN 2013 BENZIN GAZ����

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 23:21 Makina , Tiranë

Shitet Mini Countryman 1,6 Nafte

670 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 20:50 Makina , Sarandë

Mini Countryman

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 16:42 Makina , Elbasan

Mini Cooper S Automat 2008 1.6 Benzine -lexo pershkrimin-

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 16:29 Makina , Tiranë

OKAZION MINI CUPER GAZ+ BENZIN 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 13:10 Makina , Korçë

Mini Cooper R56 1.6 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
01 Tet 10:13 Makina , Tiranë

MINI COOPER CLUBMAN OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 10:13 Makina , Fier

SHITET MINI COOPER D

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 10:13 Makina , Lushnjë

OKAZION MINI COOPER D

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 08:39 Makina , Berat

Okazuon!! Mini cooper 1.6 nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 00:42 Makina , Tiranë

Mini cooper S

1 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 19:10 Makina , Tiranë

Minicooper Countryman SD

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 14:01 Dyqani Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman, Automat, 2011, Cel: 0692126959

10 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
30 Sht 12:05 Dyqani Makina , Fier

Mini Countryman 1.6 D

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
30 Sht 10:45 Makina , Pogradec

Mini Cooper Cabriolet 1.6Benzine 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 17:00 Makina , Tiranë

MiniCooper D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:06 Makina , Lushnjë

MINI COOPER D OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 10:06 Makina , Tiranë

OKAZION MINI COOPER D

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 09:40 Makina , Durrës

Mini Countryman•Viti 2014•2.0 Naft•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 15:33 Makina , Durrës

Makin

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 15:06 Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman S 1.6 automat

7 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 12:54 Makina , Tiranë

SHITET

10 000 EUR

28 Sht 11:55 Makina , Tiranë

MINI COOPER D

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 11:55 Makina , Vlorë

MINI COOPER D

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 11:12 Dyqani Makina , Tiranë

Mini One 1.6 benzine

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 09:38 Makina , Durrës

Mini Countryman•Viti 2012•2.0 Naft•Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 19:33 Dyqani Makina , Durrës

Mini Countryman 2.0 SD Automat Full

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
27 Sht 01:37 Makina , Korçë

Shitet MINI

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 13:59 Makina , Durrës

mini cooper one

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 09:36 Makina , Durrës

✅️Shitet Mini Cooper One 1.6 benzin Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Sht 23:55 Makina , Vlorë

Minicooper

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 15:09 Makina , Durrës

Mini cooper s 1.6

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 14:10 Makina , Durrës

Mini cooper S

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Nese jeni duke kerkuar per MINI ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej MINI ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej MINI me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per MINI nga modelet e ndryshme si: MINI 1000, 1300, Cooper S, C ooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej MINI ne shitje ne MerrJep.al.


Shit MINI ne MerrJep.al


Nese keni MINI qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione