Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Bentley Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Bentley | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:28 Makina , Dibër

Okazionn

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 18:46 Dyqani Makina , Tiranë

BENTLEY MULSANNE Viti Prodhimit Fundi 2011 42.000 KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Hongqi E-HS9 4 seats NEDC 660km

116 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
06 Gush 14:24 Makina , Tiranë

Bentley Continental

123 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 14:42 Makina , Tiranë

Bently Continental Flying Spur 2008

35 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 18:52 Makina , Berat

Shitet makina.

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 16:41 Makina , Tiranë

Shitet Bentley Continental

105 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Mar 15:12 Makina , Tiranë

SHITET BENTLEY BENTAYGA

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Mar 15:52 Makina , Tiranë

Ibex 27.5 Large

1 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 12:59 Makina , Tiranë

Nisan

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 19:22 Makina , Elbasan

OKAZION

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Nën 23:23 Makina , Tiranë

SHITET, BENTLEY BENTAYGA 6.0 Mulliner 4Seats Naim Head-Up TV

155 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 12:43 Makina , Tiranë

SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 13:37 Makina , Tiranë

SHITET A CLASS

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 21:28 Makina , Tiranë

Cklas 22p

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Tet 13:16 Makina , Tiranë

BENTLEY Continental Flying Spur 6.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 03:51 Makina , Tiranë

BENTLEY Continental Flying Spur 6.0

32 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 09:23 Makina , Lezhë

mercedes

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:41 Makina , Malësi e Madhe

bently

150 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Nën 15:10 Makina , Tiranë

Bettle VW 1.9 Nafte

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 16:25 Makina , Durrës

Makina me Qera ne durres nga 15 euro dita

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 00:06 Makina , Tiranë

Shitet super makinë Benetly

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 14:22 Makina , Kavajë

Pjes per te gjitha llojet e makinave

100 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 23:18 Makina , Fier

vrkmz

150 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 11:01 Makina , Tiranë

Piago p3

15 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Shk 19:36 Makina , Tiranë

Benz

8 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 08:25 Makina , Lushnjë

kerkoj makina pa letra

111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Dhj 15:01 Makina , Elbasan

ZAGAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 08:46 Makina , Tiranë

Jam ne kerkim te makinave me cmim okazion jo cmime tregu

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Tet 14:18 Makina , Durrës

Bentley Bentayga 6.0 w12

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 09:50 Makina , Durrës

Shesim Makine Fast Food

19 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 12:26 Makina , Vlorë

Mlmercebes benc

1 800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 15:39 Makina , Tiranë

Bentley Gtc supersport 1-100

73 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Qer 01:59 Makina , Tiranë

e2wewdw

22 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 13:01 Makina , Tiranë

Bentley Continetal

26 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 11:20 Makina , Mallakastër

Korrse bari 125

400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 14:34 Makina , Vlorë

Bence avangard

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 16:38 Makina , Tiranë

Bentley Continental GT

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Jan 10:48 Makina , Korçë

Luli

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 07:11 Makina , Fier

Bentley wind deflector

350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 16:15 Makina , Kukës

A class

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 17:33 Makina , Fier

Jbc eskllavator

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 21:24 Makina , Korçë

Transport mallrash brenda dhe jasht shqiperise

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 19:10 Makina , Tiranë

SHITET

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 17:35 Makina , Tiranë

Shitet per arsye emigracioni

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 22:55 Makina , Vlorë

Bece

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 05:58 Makina , Shkodër

Bietell 1.9 nafte okazion 2000

2 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Qer 23:35 Makina , Tiranë

FALAS!!!

1 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Maj 11:41 Makina , Tiranë

Shitet makine benz

20 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 16:11 Makina , Tiranë

Cmimi i diskutushem

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Bentley | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione