Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dacia Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Dokker , 12
Duster , 39
Lodgy , 3
Logan , 31
Pick Up , 1
Sandero , 137

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Dacia | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:02 Makina , Tiranë

DACIA SANDERO OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:02 Makina , Fier

SHITET DACIA SANDERO

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:02 Makina , Lushnjë

OKAZION DACIA SANDERO

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:28 Makina , Tiranë

Viti 2017 DACIA STEP WAY 1.5 DIZEL

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Sht 10:32 Makina , Lushnjë

DACIA SANDERO OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 10:32 Makina , Elbasan

SHITET DACIA SANDERO

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 10:32 Makina , Tiranë

OKAZION DACIA SANDERO

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 01:06 Makina , Krujë

Dacia Sandero 1.5 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 10:51 Makina , Tiranë

Dacia Duster Prestigj

11 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 18:12 Makina , Kukës

Shes

123 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 09:26 Makina , Tiranë

DACIA SANDERO

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 09:26 Makina , Vlorë

DACIA SANDERO

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 19:25 Makina , Lezhë

Dacia duster 1.5 naft 2015 manual

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Sht 18:02 Dyqani Makina , Tiranë

Baojun 2021 artist Full Elektrik 305km me nje karikim

18 400 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 18:33 Makina , Tiranë

Dacia Sandero

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 01:08 Makina , Tiranë

Shitet

4 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 08:09 Makina , Lushnjë

Dacia

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 18:41 Makina , Kukës

Dacia

5 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Gush 10:34 Makina , Fier

DACIA DUSTER

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 21:20 Makina , Tiranë

SHITET:

5 850 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 20:07 Makina , Tiranë

Dacia duster4x4

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 23:52 Makina , Fier

Shitet dacia

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Korr 14:31 Makina , Tiranë

Shitet: Dacia duster

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Korr 20:55 Makina , Fier

OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 15:06 Makina , Tiranë

Kamjon man

25 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Qer 16:51 Makina , Tiranë

Dacia Sandero

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 04:20 Makina , Fier

SHITET DACIA DUSTER

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 17:24 Makina , Tiranë

Shiteje urgjente

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 18:26 Makina , Kavajë

Shitet

12 348 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
11 Maj 11:25 Makina , Shkodër

Dacia Sandero 1.2 Benzin viti 2010

05 Maj 22:35 Makina , Sarandë

SHITET DACIA DUSTER 1.6 GAZ

12 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 14:53 Makina , Durrës

Dacja

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 11:41 Makina , Tiranë

OKAZIOOOOO

3 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 18:28 Makina , Tiranë

Dacia Sandero

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 18:10 Makina , Krujë

shitet kamion iveco

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 13:12 Makina , Kukës

"u shit" DACIA SANDERO, 1.5dci naftë, 2009

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 20:34 Makina , Tiranë

Shitet Dacia Stepway Viti 2017 1.5 Dizel

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Shk 16:54 Makina , Tiranë

Okazion

11 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Shk 18:29 Makina , Tiranë

SUPER Okazion Dacia sandero 1.4 benzine / gaz

3 000 EUR

31 Jan 17:55 Makina , Durrës

Dacia Sandero

2 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 17:49 Makina , Durrës

dacia

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 10:15 Makina , Tiranë

Okazion dacia sandero viti 2015 6000 euro

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 22:22 Makina , Durrës

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 22:17 Makina , Tiranë

Okazion

27 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Dhj 20:26 Makina , Tiranë

DACIA

2 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Dhj 15:07 Makina , Elbasan

Dacia Sandero 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 09:02 Makina , Tiranë

Okazion

10 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Nën 10:06 Makina , Tiranë

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Nën 14:44 Makina , Tiranë

okazion

11 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Nën 14:00 Makina , Tiranë

okazion

10 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Dacia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione