Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

w124 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Fiat , 5
Audi , 4
Ssangyong , 3
BMW , 2
Ford , 2
Renault , 2
Volvo , 2
Citroën , 1
Jeep , 1
Opel , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe w124,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj w124 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:34
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET W124 RETRO E420

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Dje 21:13 Makina , Shkodër

W124 xhama te zi origjinal

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:47
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET W124 RETRO E420

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:58 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz E200(w124) Benzine 1992

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 Makina , Korçë

Benz w124

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:24 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Super/Okazion

67 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:35 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.4 Exclusive Benzine/Gas

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:39 Makina , Tiranë

Mercedes benz w124

2 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 23:36 Makina , Devoll

Mercedes Benz W124 250d 1988

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Tet 18:25 Makina , Tiranë

Benz w124

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Tet 18:20 Makina , Durrës

Timon druri w124 w140 w210 w202

240 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 13:31 Makina , Shkodër

Mercedes e clas w124 e300 viti 1992

50 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 11:23 Makina , Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

69 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Tet 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Tet 11:23 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E350 96 mij km amg avandgarde

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Tet 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Tet 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 22:18 Makina , Tiranë

W124 250 Turbo mundesi nderrimi

4 500 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 19:01 Makina , Berat

Shitet Mercedez-Benz W124 250D

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 07:36 Makina , Tiranë

Mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 00:21 Makina , Shkodër

Mercedes benz w140, S300 nafte

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 00:20 Makina , Shkodër

Land Rover Discovery 1 Super Gjendje

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 23:42 Makina , Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:06 Makina , Korçë

Mercedes w124 E250

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 22:22 Makina , Korçë

W124 Mercedez Benz 250

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 18:11 Makina , Kurbin

Benz w124

600 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 17:43 Makina , Kurbin

Benz

24 Sht 17:24 Makina , Sarandë

W124 E500 bezin gaz automat

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 17:43 Makina , Kurbin

Mercedes benz w124

3 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 07:46 Makina , Durrës

Shitet w124

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 21:46 Makina , Sarandë

W124 E 500 bezin gaz

85 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 20:04 Makina , Tiranë

W124 Automat

6 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 15:01 Makina , Tiranë

Pjes per benza w201 w124

11 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Sht 09:22 Makina , Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 09:22 Makina , Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 04:42 Makina , Berat

W124 e200 1994 benzin

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 22:19 Makina , Shkodër

Mercedes Benz 250d W124 Automatik

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 10:47 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMAT 2015 FULL ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 10:32 Makina , Vlorë

Mercedes benz w124

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 16:02 Makina , Tiranë

VW Golf 5 plus 1.9 automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 08:04 Makina , Tiranë

Mercedes w124 E200 Benzin + Gaz

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Sht 17:43 Makina , Shkodër

W124

20 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 15:41 Makina , Korçë

Benz w124

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 16:08 Makina , Durrës

Mercedes Benz w124

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 14:30 Makina , Pogradec

Benz w124

15 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Sht 12:04 Makina , Tiranë

W124 automat 2.5

6 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj w124 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

w124 w124 W124 W124 W124 W124 W124 w124 w124 W124

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione