Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 7626
Mercedes-Benz , 1142
BMW , 272
Ford , 196
Volvo , 163
Toyota , 123
Land Rover , 88
Fiat , 86
Opel , 78
Peugeot , 39
Citroën , 37
Renault , 35
Nissan , 27
Seat , 27
Porsche , 27
Smart , 26
Hyundai , 19
Mitsubishi , 17
Mazda , 13
Škoda , 12
Jeep , 12
Honda , 11
Jaguar , 9
Chevrolet , 9
MINI , 8
Lancia , 7
Chrysler , 6
Kia , 6
Acura , 6
Suzuki , 5
Ssangyong , 5
Hummer , 4
Dodge , 4
Saab , 4
Cadillac , 3
Subaru , 3
BAIC , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:10
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI PREMIUM //BMT *2015 ECO PANORAMA

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:22
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E class 350 Gaz - Benzin Look AMG

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 20:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:18
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 20:36 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 20:36 Makina , Dibër

OKAZION. Audi A3 2007

3 149 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

FORD C MAX 2012 VITI 2.0 NAFT OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:33 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Porsche Cayenne ��

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw 640d ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

28 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:30 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Corolla AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:30 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:30 Makina , Shkodër

Audi A3 Sportback

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:29 Makina , Lushnjë

Shitet Audi A3 AUTOMAT 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Corolla 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:28 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:28 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz c 300 Benzin Automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Dyqani Makina , Korçë

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:26 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:26 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:26 Dyqani Makina , Durrës

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:25 Makina , Tiranë

PEUGEOT 1.4 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:25 Makina , Vlorë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:24 Makina , Durrës

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:24 Makina , Tiranë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:24 Makina , Fier

‼️ CITROEN C5 2010 FULL ‼️

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 Makina , Fier

‼️ ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:23 Makina , Tiranë

FORD MONDEO VITI 2010 PERFEKTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:22
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:22
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:22 Makina , Tiranë

TOYOTA JO RROBOTIKE AUTOMAT 1.3 BENZIN GAZ STAGG

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:21 Makina , Tiranë

Mercedes 240 benzin gaz okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:19 Makina , Fier

Shitet E 250 bluetec 4 matic 2016

18 300 EUR

Online
Sot 20:19 Makina , Fier

SHITET BMW X5 35i X DRIVE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:19 Makina , Fier

Shitet Tiguan 2.0 tdi Premium

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:19 Makina , Fier

Shitet A4 30 tdi(2.0) 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 20:19 Makina , Fier

Shitet E 220 CDI 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:19 Makina , Fier

Shitet Audi A6 35 tdi 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:17 Makina , Kukës

Hyundai Santa FE 2008 Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15 Makina , Berat

Shitet Super C220

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 20:14 Makina , Berat

Shitet/Nderrohet Range Rover Sport Dynamic

41 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:07 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:06 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0 OKAZION

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:06 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • Audi A3 në kategorinë Makina | BMW | 730 | Seri 7
  • audi a3 në kategorinë Automjete
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Opel | Frontera
  • Audi a3 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Audi A3 në kategorinë All Category
  • audi a3 në kategorinë Makina | Ferrari
  • audi a3 në kategorinë Makina | Rolls Royce
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Jeep | Cherokee

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione