Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Passat CC Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen Passat CC | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:11
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Volkswagen passat cc 2013

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:46 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VW Passat CC 2.0 TDI BlueMotion

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

OKAZION Passat CC 2.0(nafte) Full Opsion

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Volkswagen Passat CC 2.0 Tdi Full Option -12

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Fier

VW passat cc 2.0 Tdi bluemotion

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 15:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Passat CC 2.0 T

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Pasat cc 2.0 bezin atomat 2010 gjendje e mir 5€ 24 o

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:02 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Vw Pasat cc

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Super okazion Pasat CC 2011

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Volkswagen passat cc 2013

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

"VOLKSWAGEN PASSAT CC VITI 2012 2.0TDI"

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC VITI 2009 2.0TDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Krujë

Vw passat cc 2.0 naft automat me dogan

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:04 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Fier

VW PASSAT VITI 2008

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:21 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Fier

Volkswagen Passat CC viti 2015 2.0 tdi 184cv

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Vw Passat CC 2014 FULL

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Shitet pasat cc

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:05 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

OKAZION VW PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIKE SAPO DOGANUAR

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Pasat cc 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

PASAT CC FULL EXTRA 0689400000

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Fener Passat CC 2010 - 2012 Xenon me Lupa

350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Maj 20:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC 2.0 TDI

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 17:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Shitet passat cc 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
24 Maj 20:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Pasat CC

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 15:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

PASSAT CC 2014 ���� - VITI 2013 - KAMIO AUTOMATIKE - 2.0 B

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 08:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Fier

����SHITET VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 NAFTE 2011 ����

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 23:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC/2.0

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
23 Maj 18:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Korçë

VW Passat CC Sport 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 06:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 21:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC Sport

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
22 Maj 20:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Shitet Pasat CC

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 16:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat okazion

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 10:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion 8000€ Passat

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 10:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 00:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat Okazion 7100€

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 08:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Vlorë

Passat CC 2.0 nafte _Automat_Full opt_dogana e paguar

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 17:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC TDI��������

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 16:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC 2.0 TDI

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 14:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat Okazion 7100€

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 14:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 7100 € Okazion

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 13:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC Okazion 7100€

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 20:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Passat cc 2.0 nafte viti 2011 okazion

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 01:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat Okazion 7100€

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 21:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 0696000339

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 17:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkodër

shitet passat

7 500 EUR

17 Maj 13:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passsat CC 7200€ Okazion

7 190 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 08:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Passat CC 2.0 2013 full options DSG

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 19:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Fier

Pasat CC Nafte

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 17:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

wv passat cc 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 16:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen Passat CC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione