Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Makina Të gjitha në Tiranë

Audi , 3342
BMW , 141
Ford , 89
Toyota , 63
Land Rover , 55
Opel , 45
Fiat , 39
Renault , 20
Porsche , 20
Peugeot , 17
Smart , 17
Volvo , 16
Nissan , 15
Hyundai , 13
Citroën , 13
Seat , 11
Škoda , 11
Jeep , 8
MINI , 5
Lancia , 5
Jaguar , 4
Chevrolet , 4
Saab , 3
Honda , 3
BAIC , 2
Kia , 2
Cadillac , 2
Ssangyong , 2
Dodge , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:10
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 ne gjendje shume te mire

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 18:11
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 Sportback

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 18:55
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 01:16 Makina , Tiranë

Audi A3

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:16 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:16 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:15 Makina , Tiranë

Okazionnnn AUDI A6 ALLROAD Quattro 3.0 BiTDI 313 HP

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:15 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:15 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE SPORTBACK AUTOMATIKE-2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:35 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

VW GOLF GTI

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:53 Makina , Tiranë

"Okazion " Shitet Audi A3 S-Line 2012 i supermirembajtur

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

AUDI A3 1.9 TDI MANUAL 5MARSHE VITI 2005-NE SUPER GJENDJE SE

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

BMW X5 Xdrive3.5d F15 M Package 109200Km 2014 Full option

30 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:23 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:22 Makina , Tiranë

HYUNDAI 2.2 BENZIN GAZ 2007 VITI OKAZIONNNNNNNNNNNN

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:19 Makina , Tiranë

BMW 2008 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

5 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

Lancia Musa Automat 1.3 Benzine Gaz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Mercedes S 350 L Diesel

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzine 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 SD4

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION FULL OPTION

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Tiguan 2.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:25 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:25 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC Coupe 220 4 Matic

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 7 Vende��������

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:24 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 1.6 TDCI

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 4x4 Automat 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 TDI S4 PACKET

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Shitet Ford Kuga 2.0 Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC 60 nafte 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 Nafte

21 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:13 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 3-2015-

13 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-class W205 super gjendje si i ri

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:28 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:10
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 ne gjendje shume te mire

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:48 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:44 Makina , Tiranë

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:43 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 180

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC-FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:25 Makina , Tiranë

Shitet TOYOTA AUTOMATIKE 2.0 Benzine/Gaz FULL

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 Makina , Tiranë

Audi a3 vit 2011 1.6 naft kamje automat 221345 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 Makina , Tiranë

Audi A3 Sedan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:39 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 2.0 Diesel 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:35 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:32 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:31 Makina , Tiranë

GOLF 7

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • Audi A3 në kategorinë Makina | BMW | 730 | Seri 7
  • audi a3 në kategorinë Automjete
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Opel | Frontera
  • Audi A3 në kategorinë All Category
  • Audi a3 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • audi a3 në kategorinë Makina | Ferrari
  • audi a3 në kategorinë Makina | Rolls Royce
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Jeep | Cherokee

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione