Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen ID.4 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | VW Volkswagen ID.4 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:56 Makina , Durrës

SHITET GOLF 4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen ID4 Lite Pro 2022 Zero Km

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 19:02 Dyqani Makina , Tiranë

ID.4 CROZZ 2022 pure+ disqe 20

36 400 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 19:04 Makina , Tiranë

Okazion VW ID.4 Pro 2023dhe shume makina te tjera elektrike

33 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 14:20 Dyqani Makina , Tiranë

ID4 okazion cmimi ne dollare dorezimi ne shtepi.

27 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 08:23 Dyqani Makina , Tiranë

ID4 okazion cmimi ne dollare dorezimi ne shtepi.

27 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 14:21 Dyqani Makina , Tiranë

ID4 cross limited version cmimi dollare dorezimi shtepi

28 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

2022 ID.4 CROZZ 600km

39 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 08:21 Makina , Tiranë

Shes biznes taxi

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 19:15 Makina , Tiranë

Shitet ne super gjendje

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 20:42 Makina , Tiranë

Volkswagen ID4 ELEKTRIKE 2022

39 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 13:06 Makina , Lushnjë

GOLF 4 Portobagazh 1.9 nafte I DISKUTUESHEM

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 17:54 Makina , Tiranë

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 16:37 Makina , Tiranë

ID4 Volkswagen ID.4 PURE+

30 500 EUR

16 Dhj 10:32 Makina , Shkodër

Shitet golf 4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 21:22 Makina , Lushnjë

Golf4

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 08:32 Dyqani Makina , Tiranë

2022 ID.4 CROZZ Lite PRO, 600km

33 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 11:15 Dyqani Makina , Tiranë

ID4 X 2022 Pure+, 607km

33 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 10:35 Dyqani Makina , Tiranë

ID4.A X 2022 Pro, 607KM range SUPER OKAZION !!!

34 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 19:16 Dyqani Makina , Tiranë

ID.4 CROZZ 2022high performance prime 554KM RANGE

39 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 09:40 Makina , Kukës

Golf IV,TDI

2 600 EUR

05 Sht 10:59 Makina , Lezhë

Shitet Golf 4 1.6 Benzine Gas

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Korr 20:06 Makina , Korçë

Shiter

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 10:44 Makina , Tiranë

Id4

45 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 17:09 Makina , Lushnjë

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | VW Volkswagen ID.4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione