Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lincoln Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Aviator , 6
LS , 9
Mark , 6
Navigator , 65
Town Car , 34

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Lincoln | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:59 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Kavajë

Lincoln Navigator

10 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:55 Auto sallon Makina  ·  Lincoln  ·  Mark  ·  Kavajë

SHITET - LINCOLN - MARK V 1978 - 7.6 LITER

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:36 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Durrës

Lincoln navigator

10 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKC 2.0T

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Kavajë

Lincoln Navigator

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:23 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Limuzine

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:01 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Kavajë

Lincoln Navigator

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:33 Makina  ·  Lincoln  ·  Mark  ·  Elbasan

Okazion Lincoln MKZ

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 19:58 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Kavajë

Lincoln Navigator

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 19:59 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tiranë

OKAZION !!! LINCOLN NAVIGATOR VIP !!!

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Maj 20:54 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Lincoln Mkt 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 20:53 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Lincoln MKX benzin - gaz !!!!!

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 22:29 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tiranë

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 00:56 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tiranë

❗️SHITET LINCOLN NAVIGATOR VIP 2013❗️

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Shk 00:40 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tiranë

Shitet / Nderrohet

18 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 20:41 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Fier

Lincoln navigator pa taks lluksi

111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 01:47 Makina  ·  Lincoln  ·  Town Car  ·  Fier

makina shitje , vintage car , classic car nga Amerika

37 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Jan 08:11 Auto sallon Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

LINCOLN MKX 3.5 BENZIN\GAZ

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
09 Jan 18:54 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Durrës

Shitet/nderrohet

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 22:22 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Fier

Lincoln navigator full

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Dhj 19:30 Makina  ·  Lincoln  ·  LS  ·  Tiranë

Shitet Lincol

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Nën 06:12 Auto sallon Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
17 Tet 17:55 Makina  ·  Lincoln  ·  Aviator  ·  Fier

Okazion

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 19:39 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tiranë

Shitet Lincoln Navigator 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Sht 00:16 Makina  ·  Lincoln  ·  Continental  ·  Berat

Lincoln continental 7.6

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  Lincoln  ·  Continental  ·  Tiranë

Hongqi E-QM5 2022 431km Full Elektrike SUPER-LUKSOZE

29 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
04 Sht 23:25 Makina  ·  Lincoln  ·  Town Car  ·  Tiranë

Lincoln town car 1978

20 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Gush 21:48 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tropojë

Lincoln Navigator 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Korr 16:17 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Qer 00:12 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Korçë

LINCOLN NAVIGATOR VIP

42 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Qer 11:18 Makina  ·  Lincoln  ·  Town Car  ·  Fier

Mundesi nderrimi 0695444487

100 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 14:51 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tiranë

Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 06:12 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tiranë

Lincoln

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:48 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Vlorë

Lincoln Navigator

9 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 14:05 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tiranë

Lincoln Navigator 5.4 Benzine+Gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:40 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Limuzin okazionnn

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 16:33 Makina  ·  Lincoln  ·  LS  ·  Tiranë

Shitet limozine viti 2000 4.4 bemzine 7000 € i diskutushem

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 16:40 Makina  ·  Lincoln  ·  Mark  ·  Kukës

Lincoln Markt LT

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 20:27 Makina  ·  Lincoln  ·  Aviator  ·  Tiranë

LINCOLN AVIATOR

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 09:06 Makina  ·  Lincoln  ·  Mark  ·  Fier

Shitet

15 000 EUR

14 Jan 21:23 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tiranë

Shitet Lincoln versjon Luxury

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 21:29 Makina  ·  Lincoln  ·  Continental  ·  Tiranë

Lincoln Continental

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 18:30 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKX benzine/gas Perfekt

8 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 18:40 Makina  ·  Lincoln  ·  Town Car  ·  Korçë

Limuzine Lincoln 2011

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 17:43 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Limuzine Lincoln 2011

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 15:27 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Lincoln Limousine

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 22:07 Makina  ·  Lincoln  ·  LS  ·  Tiranë

Lincoln me taks luksi 160000km benzin gaz okazion

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 18:33 Makina  ·  Lincoln  ·  Navigator  ·  Tiranë

LINCOLN NAVIGATOR

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 10:30 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Lincoln

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 10:27 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Limuzine

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Lincoln | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione