Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Durrës

Acura , 93
Aixam , 17
Alfa Romeo , 499
Alpina , 6
Artega , 7
Audi , 5018
BAIC , 3
Bentley , 7
BMW , 3326
Bugatti , 4
Buick , 3
Cadillac , 37
Chevrolet , 242
Chrysler , 168
Citroën , 1077
Corvette , 5
Dacia , 32
Daewoo , 58
Daihatsu , 102
Dodge , 83
Ferrari , 6
Fiat , 2799
Ford , 7077
GMC , 22
Great Wall , 12
Grecav , 2
Honda , 138
Hummer , 28
Hyundai , 472
Infiniti , 18
Isuzu , 17
Jaguar , 219
Jeep , 270
Kia , 206
KTM , 4
Lada , 1
Lancia , 398
Land Rover , 795
Lexus , 13
Ligier , 2
Lincoln , 30
Lotus , 3
Maserati , 9
Maybach , 1
Mazda , 221
Mercedes-Benz , 20197
MG , 17
MINI , 188
Mitsubishi , 279
Morgan , 3
Nissan , 941
Opel , 3433
Peugeot , 1315
Piaggio , 23
Pontiac , 2
Porsche , 191
Renault , 1742
Rover , 96
Saab , 39
Seat , 565
Škoda , 222
Smart , 676
Ssangyong , 45
Subaru , 9
Suzuki , 160
Tata , 5
Tesla , 4
Toyota , 2667
Trabant , 1
Triumph , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 10510
Volvo , 811
Wartburg , 3
Yugo , 2
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:19
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris -1.3 benzin gaz -automatike

5 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 21:09
Linku:
Makina , Durrës

��️ GOLF 6 , 2010 , BENZIN GAZ , 1.6

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 14:31
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Passat 1.9 nafte, 2006,dogane e paguar

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi citroien c1

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:50 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy 1.9 Automat 2010

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Makina , Durrës

SMART 1.3 benzin AUTOMAT

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Dyqani Makina , Durrës

Volvo XC40 ,2.0 D3 ,automat -2018

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:46 Makina , Durrës

Shitet audi a3

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:45 Makina , Durrës

GLC 250 NAFT 2017 (Look 2020)

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 12:45 Makina , Durrës

Mercedes Benz B class Automat Benzin-Gaz

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 Makina , Durrës

Glc 250 2017 (Bodykit 2020)

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:39 Dyqani Makina , Durrës

Okazion - Mercedes Benz Gla 220 cdi amg packet,automat

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:39 Makina , Durrës

⚜️SHITET Mercedes Benz E220 CDi 2011⚜️

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Makina , Durrës

Okazion Shitet Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 Makina , Durrës

⚜️CMIMI SUPER OKAZION RANGE ROVER EVOQUE 2.2 Nafte ⚜️

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:39 Makina , Durrës

❗️Audi A4 2.0 Nafte 2010 Automatik❗️

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 Makina , Durrës

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Makina , Durrës

⚜️SHITET AUDI A8 3.0 Nafte 2012⚜️

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 Makina , Durrës

⚜️SHITET MERCEDES BENZ C300 2013 Benzin-Gaz⚜️

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Makina , Durrës

Fiat Bravo 1.6 Nafte Manuale viti 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:37 Dyqani Makina , Durrës

Ford kuga

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:37 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai ix35

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:36 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai ix35

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:36 Dyqani Makina , Durrës

Opel antara

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:36 Makina , Durrës

⚜️SHITET MERCEDES BENZ B180 CDI 2010 Automat ⚜️

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai ix35

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:35 Makina , Durrës

Mercedes Benz E class 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:35 Makina , Durrës

AUDI A4 S LINE VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:35 Makina , Durrës

Audi A5 Cabrio Premium Plus 2014 (Mundesi nderrimi)

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

Bmv 520

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

Okazion ! Gle 350d 4matic Amg

33 000 EUR

Online
Sot 12:34 Makina , Durrës

Mercedes Ben C 300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

VW Touran 1.9 TDI Highline 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

AUDI A4 S LINE VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:32 Makina , Durrës

Shitet Audi A3 Sportback Sport, 1.9 nafte, 2007, me dogane

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:31 Makina , Durrës

Bmv X3

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:31 Makina , Durrës

Shitet VW Polo 1.6 nafte viti 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Makina , Durrës

Shitet A Class 150 benzine viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Makina , Durrës

Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Makina , Durrës

Shitet Citroen C3 Picasso viti 2009 1.6 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:29 Makina , Durrës

✅SHITET VW TIGUAN 2.0 BENZINE-GAZ VITI 2009 AUTOMAT DSG

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Makina , Durrës

��������SHITET VW PASSAT 2.0 NAFTE.AUTOMAT DSG VITI 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 Makina , Durrës

����SHITET AUDI A4 S LINE VITI 2007 ����AUTOMAT DSG ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:27 Dyqani Makina , Durrës

Okazion- Audi Q2 1.6 Tdi 2018,Automat

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 12:27 Dyqani Makina , Durrës

Skoda Octavia 1.6 Tdi,automat-2014

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 12:27 Makina , Durrës

����SHITET SEAT LEON SPORT 2.0 AUTOMAT ����VITI 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Makina , Durrës

SHITET JAGUAR XF 2.7 NAFTE I SAPOTARGUAR FULL OPSION KM 1570

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Durrës

Okazion- Volvo V60 2.0 D ,automat -2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:23 Makina , Durrës

100 VETURA NE ANKAND - AUDI A6, PASSAT CC, PASAT B7, JETTA

111 111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:22 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 306 HP

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:22 Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Golf 2010 Automat

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 Makina , Durrës

Volswagen golf plus 1.9 naft goal

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione