Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Krujë

Acura , 5
Aixam , 1
Alfa Romeo , 37
Alpina , 1
Audi , 366
BMW , 199
Chevrolet , 8
Chrysler , 7
Citroën , 48
Dacia , 2
Daewoo , 4
Daihatsu , 5
Dodge , 1
Fiat , 183
Ford , 482
GMC , 1
Honda , 10
Hummer , 3
Hyundai , 15
Isuzu , 1
Jaguar , 10
Jeep , 21
Kia , 17
KTM , 1
Lancia , 23
Land Rover , 63
Lincoln , 1
Maybach , 1
Mazda , 10
Mercedes-Benz , 1763
MG , 5
MINI , 10
Mitsubishi , 31
Nissan , 37
Opel , 284
Peugeot , 103
Porsche , 9
Renault , 94
Rover , 5
Saab , 10
Seat , 78
Škoda , 25
Smart , 38
Ssangyong , 7
Subaru , 1
Suzuki , 7
Tata , 1
Toyota , 54
VW Volkswagen , 1131
Volvo , 36
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:19 Makina , Krujë

Golf 6 GTI Fabrike

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Makina , Krujë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Manuale✅

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:49 Makina , Krujë

BMW F10 LCI 535i 2016

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:03 Makina , Krujë

Shitet Rebault Megane

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:41 Makina , Krujë

VW GOLF 6 AUTOMAT 2011 i sapoardhur me dogan

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:41 Makina , Krujë

VOLVO V50 2.4 BENZIN AUTOMAT����

3 960 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 Makina , Krujë

VW GOLF 6 AUTOMAT 2011 i sapotarguar gjendje perfekte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:40 Makina , Krujë

VW GOLF 5 1.9 NAFT i sapoardhur nga GJERMANIA me dogan

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 Makina , Krujë

RENAULT MODUS KAMBIO AUTOMAT gjendje perfekte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:39 Makina , Krujë

Kadi Maxi 2015 Automat 2.0 Nafte 10500 Euro Okazjon

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:38 Makina , Krujë

Mercedes Benz E klas 2011 Super Gjendje Okazion 6800

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 Makina , Krujë

Okazion per 6700€I diskutueshem mundesi ndrrimi

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38 Makina , Krujë

Shitet audi

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 12:38 Makina , Krujë

Okazion audi A6

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:30 Makina , Krujë

Golf 5 okazionnn

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:15 Makina , Krujë

Fiat

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 23:33 Makina , Krujë

Shitet okazion

6 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:27 Makina , Krujë

���� Tiguan sapo ardhur super gjendje

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:24 Makina , Krujë

Audi a4 automat 2.0 nafte super super

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 12:01 Makina , Krujë

VW Caddy MAXI 1.9 naft

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 07:41 Makina , Krujë

Okazion Jaguar XF 3.0 nafte me letra 2010 viti

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 07:41 Makina , Krujë

Okazion Audi A3 nafte 2.0 automatike me letra pwr 1 vit

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 01:06 Makina , Krujë

Dacia Sandero 1.5 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 01:16 Makina , Krujë

Ford Fiesta Titanium

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 01:15 Makina , Krujë

Audi A4

21 Sht 15:03 Makina , Krujë

E class panoramik

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:52 Makina , Krujë

Bmw 120d m-packed automat

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 11:03 Makina , Krujë

Ford Fiesta Titanium

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 20:28 Makina , Krujë

Shitet Honda Civic

2 350 EUR

20 Sht 09:16 Makina , Krujë

Shes Mercedes Benc C 203 Evo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 09:01 Makina , Krujë

Shitet Smarti

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 07:47 Makina , Krujë

Bmw 535i F10 lci 2016

19 500 EUR

19 Sht 17:52 Makina , Krujë

"Shitet"

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 14:12 Makina , Krujë

Audi SQ5 Okazion

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 13:22 Makina , Krujë

❌OKAZION ❌ GLK 220 CDI 4Matic

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 13:05 Makina , Krujë

❌OKAZION❌ Golf 4

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
19 Sht 12:48 Makina , Krujë

Mercedes benz c220 cdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 10:01 Makina , Krujë

Bmw 120D m-packed

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 18:53 Makina , Krujë

MERCEDES BENZ C1.8 BENZIN-GAZ

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 16:51 Makina , Krujë

Seat leon 1.8 turbo benxin gaz

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 15:57 Makina , Krujë

Smart

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Sht 13:30 Makina , Krujë

Shitet golf 3

1 400 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 11:19 Makina , Krujë

Golf 5 manual

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 14:48 Makina , Krujë

shitet cmimi 2400 euro

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 14:43 Makina , Krujë

shitet ose ndrohet Cmimi 3600 euro

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 13:03 Makina , Krujë

Range Rover Sport HSE

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 23:25 Makina , Krujë

����SHITET MB SPRINTER 313 220CDI����

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 16:19 Makina , Krujë

Sharan

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 09:00 Makina , Krujë

Audi A 8 l, viti 2013

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 03:08 Makina , Krujë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione