Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 591
Aixam , 154
Alfa Romeo , 3684
Alpina , 84
Artega , 51
Audi , 39407
BAIC , 50
Bentley , 71
BMW , 28363
Brilliance , 14
Bugatti , 43
Buick , 40
Cadillac , 230
Chevrolet , 1477
Chrysler , 1126
Citroën , 6604
Corvette , 32
Dacia , 232
Daewoo , 483
Daihatsu , 391
DeTomaso , 4
Dodge , 385
Ferrari , 52
Fiat , 17306
Ford , 40393
GMC , 94
Great Wall , 65
Grecav , 14
Honda , 1212
Hummer , 150
Hyundai , 3750
Infiniti , 90
Isuzu , 166
Jaguar , 1248
Jeep , 1892
Kia , 1569
Koenigsegg , 19
KTM , 37
Lada , 31
Lancia , 2148
Land Rover , 6665
Landwind , 7
Lexus , 114
Lifan , 20
Ligier , 8
Lincoln , 134
Lotus , 7
Maserati , 88
Maybach , 11
Mazda , 1677
Mercedes-Benz , 154802
MG , 107
MINI , 1690
Mitsubishi , 3866
Morgan , 7
Nissan , 6758
NSU , 8
Opel , 22608
Peugeot , 9496
Piaggio , 142
Plymouth , 3
Pontiac , 17
Porsche , 1882
Proton , 7
Renault , 12936
Rover , 633
Saab , 374
Seat , 4252
Škoda , 2338
Smart , 6512
Spyker , 3
Ssangyong , 480
Subaru , 167
Suzuki , 1412
Talbot , 3
Tata , 134
Tesla , 21
Toyota , 14980
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 29
UAZ , 24
VW Volkswagen , 80864
Volvo , 3811
Wartburg , 10
Wiesmann , 15
Yugo , 44
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 23:19
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 35 Premium C7

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18
Linku:
Makina , Tiranë

VETEM PAK DIT SUPER OKAZION MERCEDES BENZ 2.0 C300 AMG Look

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 00:58
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 2017

19 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:25
Linku:
Makina , Kavajë

Okazion/i_diskutueshem

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 04:03 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:03 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:02 Makina , Durrës

Range Rover Evoque 2.0 Panorama Okazion -12

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:02 Makina , Fier

Audi a3 2.0 Tdi Automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:01 Makina , Tiranë

Bmw 535 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 03:59 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 03:24 Makina , Tiranë

Volkswagen Touareg 9G

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:23 Makina , Tiranë

Volkswagen Touareg 3.0 TDI bluemotion, automat 9G.

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:16 Makina , Fier

Super

2 900 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:12 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 TDI

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:01 Makina , Tiranë

Pjes per benz 124

1 234 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:55 Makina , Tiranë

Shitet audi Q7 automat full panoram 2007

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:51 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:51 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:51 Makina , Tiranë

Okazion M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:21 Makina , Berat

Bmw e36 318

2 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:17 Makina , Tiranë

Shitet!!! E350 Nafte

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:15 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:36 Makina , Tiranë

bmw x5 3.0 naft biturbo

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:36 Makina , Durrës

Tiguan

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:31 Makina , Tiranë

AUDI A6 FULL 3.0 Diesel QUATTRO OKAZION

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:24 Makina , Tiranë

Okazio! Range Rover Sport 3.0 SD V6 Autobiography Dynamic

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:20 Makina , Korçë

Mercedes benz R 350

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:19 Makina , Korçë

Mercedes benz vaneo 1.7 nafte

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:17 Makina , Tiranë

“OKAZION”Shitet Toyota land cruiser 3.0 turbo

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:17 Makina , Tiranë

Skoda rapid

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:05 Makina , Elbasan

GL 350 VITI 2010

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:04
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion C class 2012 10.000€

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:59 Makina , Shkodër

Shitet Opel Meriva automat

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:56 Makina , Tiranë

Fiat Idea 1.4 benzine

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS AUTOMATIKE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

BMW E PERSONALIZUAR

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:48 Makina , Tiranë

Okazion X5 M-paket

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 Makina , Durrës

Ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 Makina , Durrës

GLC 250 NAFT 2017 (Look 2020)

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:45 Makina , Durrës

Glc 250 2017 (Bodykit 2020)

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes Benz S350 (Benzine+Gaz) Shitet/Ndrrohet

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:44 Makina , Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin +gaz mundesi nderimi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:43 Makina , Lushnjë

Audi A6

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

Hyundai grandeur Vetem gaz fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 00:37 Makina , Sarandë

Bmw x5 3.0i xdrive Benz/Gaz Prins 100%

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:35 Makina , Tiranë

‼️Hyundai‼️Tucson‼️

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:35 Makina , Tiranë

‼️Hyundai‼️Tucson‼️

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:34 Makina , Tiranë

‼️Hyundai‼️Tucson‼️

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:33 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Shitet Audi a3 super gjendje motorrike

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:31 Makina , Durrës

Toyota Hilux 3.0 Turbo Automat

18 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:29 Makina , Durrës

�� 5200€ ��M.Benz Cclas 200 EVO 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:29 Makina , Fier

Audi

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:27 Makina , Tiranë

SHITET ML350 2013

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione