Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Lushnjë

Acura , 12
Aixam , 3
Alfa Romeo , 110
Alpina , 2
Audi , 1136
Bentley , 2
BMW , 445
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 13
Chrysler , 16
Citroën , 157
Corvette , 8
Dacia , 9
Daewoo , 6
Daihatsu , 1
Dodge , 8
Fiat , 476
Ford , 1027
GMC , 1
Grecav , 1
Honda , 26
Hummer , 4
Hyundai , 63
Isuzu , 2
Jaguar , 24
Jeep , 23
Kia , 39
Lada , 2
Lancia , 61
Land Rover , 63
Lexus , 1
Lincoln , 4
Mazda , 19
Mercedes-Benz , 3871
MG , 1
MINI , 43
Mitsubishi , 63
Nissan , 129
Opel , 582
Peugeot , 315
Piaggio , 7
Porsche , 40
Renault , 309
Rover , 15
Saab , 4
Seat , 141
Škoda , 34
Smart , 76
Ssangyong , 20
Suzuki , 24
Tata , 4
Tesla , 3
Toyota , 358
UAZ , 1
VW Volkswagen , 2157
Volvo , 65
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:06 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 ,1.9 NAFTE, VITI 2007, NAVI

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT, AUTOMAT, 4x4, Viti 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT D4D, 4x4, Viti 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Makina , Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Lushnjë

AUDI Q5 ,2.0 NAFTE, AUTOMAT, S LINE, VITI 2010

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Lushnjë

Audi A3 2.0 Naft Kamjo Automat Okazion

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Lushnjë

Audi A6 35 TDI Matrix Full Option

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:10 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ E-CLASS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:58 Makina , Lushnjë

OKAZIONNN Mercedes Benz C300����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 Makina , Lushnjë

Audi q5 4x4 S-line

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:48 Makina , Lushnjë

A6 3.0 supercharger

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:42 Makina , Lushnjë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Makina , Lushnjë

Audi a7 3.0 tfsi stage 2 600HP

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet TIGUAN 2.0 nafte AUTOMAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz C Klass

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz C Class

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Makina , Lushnjë

Golf 6 1.4 16 v�������� I thjesht

57 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 10:56 Makina , Lushnjë

C klas

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Makina , Lushnjë

SHITET AUDI A6

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:04 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A6 SUPERCHARGER

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:03 Makina , Lushnjë

OKAZION SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:03 Makina , Lushnjë

OKAZION FORD S-MAX

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:02 Makina , Lushnjë

OKAZION HONDA FR-V

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:01 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A6

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:51 Makina , Lushnjë

OKAZION BMW X5 M

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:49 Makina , Lushnjë

OKAZION TOYOTA RAV4

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:48 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI Q5

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:48 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:44 Makina , Lushnjë

BMW Seria 530 Naft 2010 Automat

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Lushnjë

��Toyota AUTOMAT��

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43 Makina , Lushnjë

Mercedes E class 250

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 Makina , Lushnjë

��Golf Polo 1.2 ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43 Makina , Lushnjë

��C class OKAZION��

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Lushnjë

Passat 2.0 Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:43 Makina , Lushnjë

Audi A4 AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 Makina , Lushnjë

Golf V 1.9

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:42 Makina , Lushnjë

Golf 1.9

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:42 Makina , Lushnjë

��DR2 1.3 benzin-gaz ��

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:42 Makina , Lushnjë

Opel Aglia 1.2

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:35 Makina , Lushnjë

OKAZION TOYOTA SEQUOIA

36 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:32 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ S-CLASS

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:31 Makina , Lushnjë

OKAZION HYUNDAI I20

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:30 Makina , Lushnjë

OKAZION VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:30 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A3 (s-line)

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:29 Makina , Lushnjë

OKAZION SEAT ALTEA XL

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:29 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ E-CLASS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:29 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ S-CLASS

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:29 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A8L

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:29 Makina , Lushnjë

OKAZION FIAT CROMA

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione