Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 616
Aixam , 168
Alfa Romeo , 3725
Alpina , 88
Artega , 53
Audi , 40110
BAIC , 52
Bentley , 75
BMW , 28736
Brilliance , 14
Bugatti , 43
Buick , 41
Cadillac , 236
Chevrolet , 1530
Chrysler , 1133
Citroën , 6769
Corvette , 34
Dacia , 238
Daewoo , 485
Daihatsu , 392
DeTomaso , 4
Dodge , 387
Ferrari , 54
Fiat , 17647
Ford , 41372
GMC , 95
Great Wall , 67
Grecav , 15
Honda , 1239
Hummer , 151
Hyundai , 3844
Infiniti , 93
Isuzu , 177
Jaguar , 1271
Jeep , 1918
Kia , 1608
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 31
Lancia , 2196
Land Rover , 6911
Landwind , 7
Lexus , 125
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 141
Lotus , 7
Maserati , 92
Maybach , 13
Mazda , 1703
Mercedes-Benz , 156551
MG , 112
MINI , 1732
Mitsubishi , 3925
Morgan , 8
Nissan , 6927
NSU , 8
Opel , 22941
Peugeot , 9702
Piaggio , 143
Plymouth , 3
Pontiac , 17
Porsche , 1935
Proton , 7
Renault , 13099
Rover , 666
Saab , 375
Seat , 4346
Škoda , 2392
Smart , 6621
Spyker , 3
Ssangyong , 487
Subaru , 170
Suzuki , 1452
Talbot , 3
Tata , 135
Tesla , 27
Toyota , 15541
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 31
UAZ , 24
VW Volkswagen , 82066
Volvo , 4060
Wartburg , 10
Wiesmann , 15
Yugo , 44
Zastava , 55

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.19 Sht 20:15
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C220 BlueEFFICIENCY IMPORTUAR NGA ZVICRA

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 18:02
Linku:
Makina , Tiranë

SWISS IMPORT

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:16
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC60

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 10:49
Linku:
Makina , Fier

SHITET AUDI A4 3.2 BENZIN FSI

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 23:13
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES E250 CDI AMG SPORT COUPE BLUEEFFIENCY

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Dje 23:52 Makina , Tiranë

�� Pjese_Kembimi_Shehu �� BMW & Range Rover

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi SHEHU ✅ BMW / Range Rover / Benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

�� Per Pjese Kembimi �� C 220 Automat Full 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

�� DISQE GOMA SHEHU �� ( Instagram ) ��TIRANE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

✅DISQE_GOMA_SHEHU Instagram �� Tirane / Kamez

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Furra per Lyrje me te gjitha paisjet

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

✅ SHITET Me Certefikate Pronesie ✅ ILIRIA '' Durres-Golem "

180 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

SHITET ML350 2013

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

AUDI A3 1.9 TDI MANUAL 5MARSHE VITI 2005-NE SUPER GJENDJE SE

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

���� Mercedes-Benz C220 Special-Edition����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO-MAX VITI 2009. 1.3 NAFT MULTI JET 89-MI KM ORIGJI

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

��OKAZION Vetem Sott��������Audi Q7 PREMIUM PLUS��������

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:47 Makina , Lushnjë

Mundesi nderrimi

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:47 Makina , Tiranë

Shitet - TOYOTA PREVIA, ardhur nga Zvicra

8 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:47 Makina , Tiranë

OKAZION - shitet makine Zvicre

6 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:47 Makina , Tiranë

Range Rover Sport

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:47 Makina , Lushnjë

Mercedes

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:43 Dyqani Makina , Fier

Citroen Jumpy 1.6 hdi 90cv

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

Peugeot 2008 viti 2014 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:41 Makina , Durrës

S 550L B & Gaz

Dje 23:41 Makina , Vlorë

Super mjet shitet

12 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

Range Rover Velar R Dynamic viti 2020

49 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:41 Makina , Lezhë

Golf 5 1.9 i sapo targuar

3 999 EUR

Dje 23:40 Makina , Vlorë

Okazion

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:40 Makina , Lushnjë

Panamera 3.6

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:40 Makina , Tiranë

Mercedes benz w 124

1 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:36 Makina , Elbasan

Ford Focus

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 Tdi quattro

13 999 EUR

Dje 23:34 Makina , Tiranë

BENX 200 CDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 Makina , Berat

ford C-max

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:33 Makina , Tiranë

Shitet

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 Makina , Tiranë

Shitet

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 Makina , Fier

Honda pilot

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 Makina , Fier

Mercedes benz

2 600 EUR

Dje 23:30 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet BMW Seria 3 E90

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:30 Makina , Fier

GMC Acadia

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 Makina , Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:27 Makina , Tiranë

vw passat cc 2.0 BENZIN-GAZ 2013 automat okazion !!!!

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

BMW X5 Xdrive3.5d F15 M Package 109200Km 2014 Full option

30 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:25 Makina , Berat

Shitet mazda 5 viti 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:25 Makina , Durrës

Shitet VW Passat CC 2.0 Nafte 2013

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:24 Makina , Pogradec

Toyota��

20 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:24 Makina , Pogradec

Audi a4 automat 2.0T quattro

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:23 Makina , Tiranë

Laprake

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:23 Makina , Pogradec

Viti 2013 super gjendje

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:22 Makina , Tiranë

HYUNDAI 2.2 BENZIN GAZ 2007 VITI OKAZIONNNNNNNNNNNN

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione