Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 615
Aixam , 166
Alfa Romeo , 3729
Alpina , 88
Artega , 53
Audi , 40315
BAIC , 52
Bentley , 74
BMW , 28797
Brilliance , 14
Bugatti , 43
Buick , 41
Cadillac , 239
Chevrolet , 1534
Chrysler , 1134
Citroën , 6778
Corvette , 34
Dacia , 239
Daewoo , 484
Daihatsu , 394
DeTomaso , 4
Dodge , 390
Ferrari , 54
Fiat , 17674
Ford , 41450
GMC , 94
Great Wall , 67
Grecav , 15
Honda , 1251
Hummer , 151
Hyundai , 3883
Infiniti , 92
Isuzu , 176
Jaguar , 1270
Jeep , 1920
Kia , 1620
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 31
Lancia , 2193
Land Rover , 6925
Landwind , 7
Lexus , 123
Lifan , 20
Ligier , 8
Lincoln , 140
Lotus , 7
Maserati , 91
Maybach , 13
Mazda , 1709
Mercedes-Benz , 157014
MG , 112
MINI , 1734
Mitsubishi , 3923
Morgan , 8
Nissan , 6957
NSU , 8
Opel , 23009
Peugeot , 9662
Piaggio , 143
Plymouth , 3
Pontiac , 17
Porsche , 1938
Proton , 7
Renault , 13129
Rover , 666
Saab , 375
Seat , 4360
Škoda , 2414
Smart , 6625
Spyker , 3
Ssangyong , 486
Subaru , 172
Suzuki , 1454
Talbot , 3
Tata , 135
Tesla , 27
Toyota , 15567
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 31
UAZ , 24
VW Volkswagen , 82466
Volvo , 4084
Wartburg , 10
Wiesmann , 15
Yugo , 44
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.
14 900 EUR
11 500 EUR
10 500 EUR
3 200 EUR
3 500 EUR
9 000 EUR

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione