Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Shkodër

Acura , 27
Aixam , 8
Alfa Romeo , 237
Artega , 3
Audi , 1656
BAIC , 1
Bentley , 2
BMW , 1123
Buick , 2
Cadillac , 21
Chevrolet , 39
Chrysler , 72
Citroën , 174
Corvette , 4
Dacia , 2
Daewoo , 13
Daihatsu , 8
Dodge , 14
Ferrari , 3
Fiat , 505
Ford , 1298
GMC , 2
Honda , 37
Hummer , 8
Hyundai , 84
Infiniti , 2
Isuzu , 11
Jaguar , 44
Jeep , 82
Kia , 55
KTM , 5
Lada , 3
Lancia , 80
Land Rover , 472
Lexus , 2
Lincoln , 5
Maserati , 4
Mazda , 50
Mercedes-Benz , 7813
MG , 14
MINI , 48
Mitsubishi , 200
Morgan , 1
Nissan , 166
Opel , 681
Peugeot , 245
Piaggio , 6
Porsche , 46
Renault , 445
Rover , 27
Saab , 10
Seat , 145
Škoda , 61
Smart , 186
Ssangyong , 24
Subaru , 1
Suzuki , 20
Tata , 2
Tesla , 2
Toyota , 233
TVR , 1
VW Volkswagen , 4029
Volvo , 115
Wiesmann , 2
Yugo , 4
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:38
Linku:
Makina , Shkodër

Bmw x5 40D

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:28
Linku:
Makina , Shkodër

OKAZION Alfa Romeo 159 JTD 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 11:39 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:27 Makina , Shkodër

SHITET Peugeot 607 ! Okazion

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 11:23 Makina , Shkodër

Meriva Gaz-benzine

260 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Shkodër

Cady 1.9 2007

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Shkodër

Touran 2.0 TDI automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:21 Makina , Shkodër

Volvo XC60 2.4D Automatike - 2010

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 Makina , Shkodër

X5 2009 xdrive benzine gaz

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 Makina , Shkodër

Mercedes

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:07 Makina , Shkodër

Shitet Audi Q7

37 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:03 Makina , Shkodër

C class 4Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 Makina , Shkodër

ML 350 Bluetec

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:50 Makina , Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:33 Makina , Shkodër

•THEMA 3.0 DIESEL SUPER FULLL•

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 Makina , Shkodër

Shitet Skoda Octavia 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:28 Makina , Shkodër

Golf automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Makina , Shkodër

GLK 220 disel 4 matic

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 Makina , Shkodër

SHITET BMW X5 OSE NDERREHET

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:25 Makina , Shkodër

E 350 disel

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Makina , Shkodër

BMW X6

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Makina , Shkodër

ML 280 disel

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:21 Makina , Shkodër

Opel Corsa 1.3 Nafte 2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:17 Makina , Shkodër

BMW X6 M50d Full mundsi ndrrimi

22 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Makina , Shkodër

Shitet golf 4 1.9 naft tdi ose ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 10:12 Makina , Shkodër

Mercedes benz s class 350d lungo

47 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:10 Makina , Shkodër

Golf 5 automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:06 Makina , Shkodër

����MERCEDES BENZ E350 CDI BlueEFFICIENCY VITI 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Makina , Shkodër

����MERCEDES BENZ C220 CDI VITI 2007 AUTOMAT PANORMA

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Makina , Shkodër

c 220 okazion

3 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:52 Makina , Shkodër

Mercedes Benz GLC 250 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:52 Makina , Shkodër

BMW X5 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:52 Makina , Shkodër

BMW X5 2009

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 Makina , Shkodër

Mercedes benz C250 4matic 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:51 Makina , Shkodër

Audi A4 2010 quatro

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet C230 4matic ❌❌

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:51 Makina , Shkodër

❌❌ C300 4MATIC 2008 AMG line ❌❌

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:51 Makina , Shkodër

BMW X5 3.0 Benxine

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 Makina , Shkodër

Golf 6 2.0 TDI 6 + R

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:49 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:48 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Makina , Shkodër

Shitet Audi Q5 S-Line 3.0TDI Panoram Full Option

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 Makina , Shkodër

�� BMW 116 Nafte200 Start/Stop M pakete

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:41 Makina , Shkodër

BMW 116 Nafte 2011 Start/Stop sistem M paket

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:29 Makina , Shkodër

Mercedes c 220 cdi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Makina , Shkodër

Toyota Rav4

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Makina , Shkodër

Vw volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Shkodër

Volkswagen Touran

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Shkodër

Ford C-Max

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 Makina , Shkodër

Seat Arosa

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione