Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai Santa Fe ne Shitje | Njoftimet ne MerrJep.al


Blej Hyundai Santa Fe ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Hyundai Santa Fe te modeleve te ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Hyundai te perdorur apo te ri ne shitje.Dje 23:54
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santa Fe

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2011 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:20 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2012 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2011 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vlorë

��Hyundai Santa Fe 2.2 Nafte Automatike Dhjetor 2011 181.000

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 00:45 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe Automatike 2013 2.0 Nafte Full Extra

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:54
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santa Fe

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai santafe

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Santa fe benzin gaz automat full

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:58 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE /2.0

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 2.0 Nafte. Automat 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai Santa Fe 2.7 Benzin Gaz / Automatic

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 4WD Full Option

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:47 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe full, si i RI - Santa Fe 2023

46 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:23 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:18 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa fe

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:07 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santafe 2.0 nafte e 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 2014 me 126.000 KM

14 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 18:31 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkodër

Hyundai Santa Fe

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:52 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2013 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:41 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe viti 2007 2.2 nafte automatike

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:39 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santa Fe

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:39 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2014 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:37 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2019 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

23 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:26 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe viti 2013 2.0 nafte automatik U SHIT FLM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 2.0 Nafte

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT 2014��

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:58 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Elbasan

SHITET HYNDAI SANTAFE 4WD 2.0 DIESEL 2012 E SAPO TARGUAR

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 15:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai Santa Fe 2.0 Naft 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:50 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HHYUNDAI SANTAFE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:27 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe 4WD

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:02 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe 4X4

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Okazion Hyundai Santa Fe 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:34 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

SantaFe 2013 2.0 Nafte 5 Vende 2WD

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 09:50 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FE

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:32 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

SANTAFE 2.0 NAFT 2014 GJENDJE PERFEKTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 19:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vlorë

✅Okazion 2011- 2.0 D Eco Activ ��Satafe Premium

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 18:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 16:45 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santa Fe 7 vendeshe

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 15:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai Santa-Fe PREMIUM

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 12:45 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2013 CEL 0693929141

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 11:19 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Lezhë

Santa Fe 2015

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 10:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santa Fe

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 09:37 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe 2.2 eVGT 4x4x 12700 Euro

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
25 Maj 19:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Elbasan

Hyundai Santafe 2.0 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 19:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FEE EXLUZIVE SUPER FULL

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 19:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Shitet Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 4×4

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
25 Maj 19:16 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyndai Santa Fe

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 12:58 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Santa fee 7 Vendeshe ne gjendje shume te mire

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 10:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

✅Eco Activ 2011��Satafe sapo ardhur 2.0 D 2011 Evgt Eco

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 08:51 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santa Fe

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 08:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai benxine gaz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kerkuar per Hyundai Santa Fe ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Hyundai Santa Fe ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Hyundai Santa Fe ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Hyundai Santa Fe ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Hyundai Santa Fe nga modelet e ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Hyundai Santa Fe me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Hyundai Santa Fe ne shitje


Keni Hyundai Santa Fe te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione