Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Rover Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

100 , 8
111 , 2
114 , 6
115 , 1
200 , 42
213 , 3
214 , 12
216 , 4
220 , 9
25 , 48
400 , 28
414 , 7
416 , 6
420 , 1
45 , 30
600 , 8
618 , 4
620 , 20
623 , 1
75 , 133
800 , 1
825 , 1
827 , 1
City Rover , 48
Metro , 1
SD , 3
Streetwise , 12

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Rover | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:50 Makina , Tiranë

Shes Zgare Makine

105 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:34 Dyqani Makina , Tiranë

♦️RANGE ROVER ��Discovery Sport 2.0

19 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:34 Dyqani Makina , Tiranë

��Range Rover Evoque 2.2 Diezel VP 2014

18 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:34 Dyqani Makina , Tiranë

4-4DIZEL/2011/

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:34 Dyqani Makina , Tiranë

2.2dizel/2014

18 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:15 Makina , Tiranë

Range rover evoqe viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:31 Makina , Tiranë

Range Rover Evogue 2013 naft 2.2 full 23500 mij euro

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 15:03 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 08:58 Makina , Tiranë

rover streetwise 1.4 benzin gas

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 13:04 Makina , Dibër

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 03:12 Makina , Tiranë

Range Rover Velar 2.0 r dynamic nafte

45 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 20:43 Makina , Durrës

Okazioooonnnn

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 14:17 Makina , Durrës

Rover 75

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 17:04 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 03:08 Makina , Tiranë

Ranger rover sport 2.7

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Range Rover Evogue 2013 naft 2.2 okazion 21000 euro

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 12:05 Makina , Durrës

Rover 75

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 15:56 Makina , Tiranë

Range Rover 2.7

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 00:06 Makina , Elbasan

LAND ROVER

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
31 Gush 18:05 Makina , Tiranë

RANGE ROVER SPORT SUPERCHARGER 3.0

31 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Gush 07:54 Makina , Tiranë

Makinë angleze.

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 13:36 Makina , Tiranë

SHitet Range Rover Sport 3.0 diesel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 20:59 Makina , Durrës

SHITET RANGE ROVER EVOQUE SD4 2.2

16 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Korr 11:34 Makina , Tiranë

Renxh 2007 naft 2.7 okazion 7500 euro okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 15:05 Makina , Korçë

Shitet Range Rover

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 10:17 Makina , Tiranë

Land rover

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 16:57 Makina , Fier

SHITET ROVER 75 NAFTE MANUAL

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

SUPER ������❌3.0❌

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

KU SUPER MJET SAPO KA ARDHUR -2.2

21 500 EUR

26 Maj 21:06 Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 22:53 Dyqani Makina , Tiranë

RANGE RIVER SPORT��DISKUTUESHEM

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 13:22 Makina , Korçë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 12:52 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 18:34 Makina , Shkodër

Shitet Range Rover

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 15:27 Makina , Fier

shitet per pjes

2 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:51 Makina , Lezhë

rover 75. 2.0 naft

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 15:56 Makina , Elbasan

!!OKAZION!! Range Rover Benzin gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 15:53 Makina , Elbasan

!!OKAZION!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 13:18 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 20:51 Makina , Berat

Shitet rover 200 benzin gaz

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 19:14 Makina , Durrës

Super okazion range rover

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 15:09 Makina , Sarandë

Shitet Range Rover

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 13:47 Makina , Durrës

Rover 75

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 15:39 Makina , Fier

Rover 75

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 18:39 Makina , Tiranë

Okazion Range Rover Sport 2015

35 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 17:13 Makina , Fier

Shitet ose per pjes

2 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:45 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2TDI/Vendodhja Astir

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 17:46 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Sport ��

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 17:37 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE FULL OPTION NAFTE 2.2 SD4 GJENDJE PERFEKT

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 19:07 Makina , Lushnjë

Land Rover Discovery Sport

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Rover | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione