Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 615
Aixam , 166
Alfa Romeo , 3729
Alpina , 88
Artega , 53
Audi , 40322
BAIC , 52
Bentley , 74
BMW , 28799
Brilliance , 14
Bugatti , 43
Buick , 41
Cadillac , 239
Chevrolet , 1535
Chrysler , 1134
Citroën , 6780
Corvette , 34
Dacia , 239
Daewoo , 484
Daihatsu , 394
DeTomaso , 4
Dodge , 390
Ferrari , 54
Fiat , 17674
Ford , 41450
GMC , 94
Great Wall , 67
Grecav , 15
Honda , 1251
Hummer , 151
Hyundai , 3888
Infiniti , 92
Isuzu , 176
Jaguar , 1270
Jeep , 1920
Kia , 1620
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 31
Lancia , 2193
Land Rover , 6928
Landwind , 7
Lexus , 123
Lifan , 20
Ligier , 8
Lincoln , 140
Lotus , 7
Maserati , 91
Maybach , 13
Mazda , 1709
Mercedes-Benz , 157045
MG , 112
MINI , 1734
Mitsubishi , 3923
Morgan , 8
Nissan , 6962
NSU , 8
Opel , 23012
Peugeot , 9664
Piaggio , 143
Plymouth , 3
Pontiac , 17
Porsche , 1938
Proton , 7
Renault , 13130
Rover , 666
Saab , 376
Seat , 4360
Škoda , 2414
Smart , 6626
Spyker , 3
Ssangyong , 486
Subaru , 172
Suzuki , 1454
Talbot , 3
Tata , 135
Tesla , 27
Toyota , 15570
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 31
UAZ , 24
VW Volkswagen , 82480
Volvo , 4085
Wartburg , 10
Wiesmann , 15
Yugo , 44
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 18:28
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Toyota Rav 4-kambio automatike -2.2 nafte

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:42
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 730LD 2015 ���� 108000KM

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Sht 01:02
Linku:
Makina , Tiranë

C klasse 220 Bluetech

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
01 Tet 19:32
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz Bclas

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf 7 ����

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:43 Makina , Elbasan

Audi q7 3.0 tdi 2012

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:43 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2.2 Nafte manuale 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:43 Makina , Tiranë

BMW X6 3.5d biturbo nafte Pa taks luxi

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:43 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TSI, 4Motion, Viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:42 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 Makina , Vlorë

����OKAZION����SHITET BMW 116

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN JETTA TDI STATIONWAGON

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 22:42 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 SD4 HSE LUXURY PANORAMA -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B 200 d BlueEFFICENCY AVANTGARDE PANORAMA -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE 4MOTION LED FULL OPTION -16

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML350 2011 Nafte

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:41 Makina , Durrës

❌️ Mercedez-benz S320 cdi, gjendja super, pa Taks Luksi

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Makina , Elbasan

Golf 6 / 1.4 TSI / 2009 / Automat /

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:41 Makina , Durrës

VW Tiguan 2.0 TDI, Automat DSG, Panoramik, 2009

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 Gaz- benzine fundi 2012

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 Makina , Krujë

Golf 6 GTI Fabrike

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 Makina , Tiranë

Honda Crv

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Mazda cx5 Viti 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Range Rover evoque .����NDERROHET����

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Super okazion a150 benzin nxitoni

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:35 Dyqani Makina , Tiranë

vw golf

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:35 Dyqani Makina , Tiranë

rav4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina , Durrës

Ford fiesta 2010 ✅GAZ✅

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Hyundai tucson 2019 ����OKAZION����

17 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 22:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz V_Class

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 Makina , Tiranë

Shitet menedez benz c class 220 nafte

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:34 Makina , Tiranë

Shitet gof 7 gtd 2 nafte viti 2014

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 Dyqani Makina , Fier

TOYOTA AURIS 1.4 D4D AUTOMAT ZVICRA CH

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:34 Makina , Shkodër

W124 xhama te zi origjinal

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:34 Makina , Tiranë

������SHITET RANGE ROVER SPORT 2016 SUPERFULL������

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 22:34 Makina , Tiranë

Shitet Ford C Max modeli TITANIUM viti 2012

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:34 Makina , Tiranë

Shitet c clas 220 bluetec d gjendje perfekte!!!

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet bmw seria 5 2011 550i biturbo xdriver

15 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:32 Makina , Përmet

Shes audi A4 look rs4

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:32 Makina , Tiranë

BMW X 5 2015 NAFTE

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:32 Makina , Tiranë

SHITET ML350 2013

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI 2014 FULL

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:31 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 diezel super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:31 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C 220 CDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:31 Dyqani Makina , Fier

PEUGOT 207 1.4I 2011 ZVICRA CH

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:31 Makina , Elbasan

SHITET : A - Class 1.6 Naft. Viti 2008. Manual

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:31 Dyqani Makina , Fier

VOLVO XC60 2.4 R-DESINGFULL ZVICRA CH

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 Dyqani Makina , Tiranë

mercedes benz

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:31 Dyqani Makina , Tiranë

ford kuga

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:31 Dyqani Makina , Tiranë

mercedes benz

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30 Dyqani Makina , Fier

FORD KUGA 2.0 TITANIUM

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione