Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 615
Aixam , 167
Alfa Romeo , 3726
Alpina , 88
Artega , 53
Audi , 40192
BAIC , 52
Bentley , 75
BMW , 28768
Brilliance , 14
Bugatti , 43
Buick , 41
Cadillac , 236
Chevrolet , 1537
Chrysler , 1134
Citroën , 6772
Corvette , 34
Dacia , 237
Daewoo , 485
Daihatsu , 392
DeTomaso , 4
Dodge , 387
Ferrari , 54
Fiat , 17660
Ford , 41377
GMC , 95
Great Wall , 67
Grecav , 15
Honda , 1249
Hummer , 151
Hyundai , 3854
Infiniti , 93
Isuzu , 178
Jaguar , 1270
Jeep , 1922
Kia , 1609
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 31
Lancia , 2190
Land Rover , 6926
Landwind , 7
Lexus , 125
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 141
Lotus , 7
Maserati , 92
Maybach , 13
Mazda , 1704
Mercedes-Benz , 156720
MG , 112
MINI , 1732
Mitsubishi , 3928
Morgan , 8
Nissan , 6936
NSU , 8
Opel , 22957
Peugeot , 9698
Piaggio , 143
Plymouth , 3
Pontiac , 17
Porsche , 1936
Proton , 7
Renault , 13109
Rover , 668
Saab , 375
Seat , 4349
Škoda , 2402
Smart , 6624
Spyker , 3
Ssangyong , 486
Subaru , 170
Suzuki , 1451
Talbot , 3
Tata , 135
Tesla , 27
Toyota , 15558
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 31
UAZ , 24
VW Volkswagen , 82191
Volvo , 4070
Wartburg , 10
Wiesmann , 15
Yugo , 44
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 01:07
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5 TURBO

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 12:14
Linku:
Makina , Fier

Okazion!!! Nissan Qashqai 2+ 2010 Kambio Automatike

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 20:12
Linku:
Makina , Elbasan

VW TIGUAN

111 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:28
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7 ELEKTRIK OKAZION!!!

21 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:41
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet S550 L V8 BITURBO

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 07:39 Makina , Tiranë

Kia soul vit 2011 1.6 naft kamje automat 143567 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:39 Makina , Tiranë

W Golf plus 1.9 naft vit 2006 kamje manuall 245678 kilometra

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - C KLASE 220 CDI - AVANGARD AUTOMAT 2010 - TIP I RI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY MAXI - 1.9 - DIEZEL - VITI 2010 - MANUAL SUPER

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:39 Makina , Tiranë

W Golf 6 vit 2010 1.6 naft kamje automat 221345 kilometra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:39 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE 350 CDI - AVANGARDE FULL OPSION SUPER GJENDJE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:38 Makina , Tiranë

W V Caddy vit 30-10-20091.9 naft kamje automat 225678 kilome

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 Makina , Tiranë

Audi a8 supermjet��������������������

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:37 Makina , Tiranë

Kia soul vit 2011 1.6 naft kamje automat 213456 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:35 Makina , Tiranë

W Jetta vit 2006 2.0 naft kamje automat 192345 kilometra

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:35 Makina , Tiranë

W Caddy 1.9 vit 2010 4+1 kamje manuall naft 223456 klm

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Gjirokastër

Opel meriva 1.3 nafte 2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:34 Makina , Elbasan

�� BMW SERIA 3 LOOK M ��

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34 Makina , Durrës

C300

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Fier

Mercedes A klas 180 diesel i sapo ardhur i sapo targuar

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34 Makina , Fier

JEEP GRAND CHEROKE 4.0 benzin gaz viti 2004 Laredo

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class 220d 4Matic

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

����Shitet c class 1.8 kompresor ����

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

SHITET PASAT 2015 2.0 TDi PREMIU.

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

����ML 350 Bluetec 2010 Diesel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Hyndai i 20 viti 2010 1.6 naft 174567 kilometra kamje Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

����ML 350 Bluetec 2013 AMG Line

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Okazion ! Turan super gjendje

43 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Shitett turan 6+1 ndrrohet me sprinter fugon

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

VW Golf 7 - 1.6 TDI Automat

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 - 1.6 TDI AUTOMAT

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 14500 €

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Audi A6 Quatro 2014,full option,automat,3.0 tdi,navi,14500 €

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 07:34 Makina , Tiranë

��Shitet BMW X6 5.0 benzin viti 2010�� she nrrohet me hyrje

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI S-Line LED INDIVIDUAL KEYLESS GO FULL -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive 4.0i M-PAKET PANORAM 360*LASER LED INDIVIDUAL

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 SD4 HSE LUXURY PANORAMA -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

AUDI A4 35 TDI S-Line LED INDIVIDUAL FULL OPTION KEYLESS -18

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE 4MOTION LED FULL OPTION -16

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:34 Makina , Durrës

SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFT FUNDI 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Qahqai 1.6, 2015, gjendje perfekte

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:34 Makina , Fier

Mercedes C 250 benzin 2012 ...!!!!

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Mazda 3 Skyactiv D

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:34 Makina , Kucovë

Shitet rav4

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:34 Makina , Vlorë

��Shitet Golf 6 1.4 benzin

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:34 Makina , Vlorë

Audi A4 2.0 nafte automat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Vlorë

Golf 6 2.0 nafte 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Vlorë

Shitet E200 evo

6 200 EUR

Sot 07:34 Makina , Vlorë

Shitet citroen picasso gaz-benzin

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:34 Makina , Fier

PASSAT 2.0 TDI HIGHTLINE FULL OPSION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Vetem SOT! BMW M4 2015 83.000KM

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

SUPER Audi Q5 2014 100 km Nafte

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:34 Makina , Fier

Seat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione