Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Acura , 188
Aixam , 70
Alfa Romeo , 1449
Alpina , 36
Artega , 10
Audi , 18969
BAIC , 29
Bentley , 35
BMW , 14220
Bugatti , 17
Buick , 21
Cadillac , 116
Chevrolet , 823
Chrysler , 496
Citroën , 3145
Corvette , 10
Dacia , 145
Daewoo , 173
Daihatsu , 151
DeTomaso , 4
Dodge , 161
Ferrari , 31
Fiat , 6992
Ford , 16400
GMC , 44
Great Wall , 31
Grecav , 4
Honda , 541
Hummer , 79
Hyundai , 1926
Infiniti , 47
Isuzu , 50
Jaguar , 618
Jeep , 775
Kia , 741
KTM , 8
Lada , 5
Lancia , 914
Land Rover , 3347
Landwind , 1
Lexus , 64
Lifan , 4
Ligier , 2
Lincoln , 61
Lotus , 2
Maserati , 58
Maybach , 7
Mazda , 790
Mercedes-Benz , 65312
MG , 36
MINI , 927
Mitsubishi , 1291
Morgan , 1
Nissan , 2879
NSU , 3
Opel , 8767
Peugeot , 4640
Piaggio , 48
Pontiac , 10
Porsche , 1194
Proton , 2
Renault , 5926
Rover , 316
Saab , 179
Seat , 1946
Škoda , 1396
Smart , 4394
Spyker , 3
Ssangyong , 182
Subaru , 97
Suzuki , 497
Talbot , 1
Tata , 68
Tesla , 16
Toyota , 7567
Trabant , 4
TVR , 13
UAZ , 12
VW Volkswagen , 39588
Volvo , 2230
Wartburg , 4
Wiesmann , 6
Yugo , 13
Zastava , 12

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:18
Linku:
Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic Prestige Full

22 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:08
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 2013 3.0 Quattro

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 19:46
Linku:
Makina , Tiranë

2016 Peugeot 2008 1.6BlueHDI

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Tet 11:14
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION ...BMW X5 xDrive40d...

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:32 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:32 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:32 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 19:32 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:32 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:32 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:32 Makina , Tiranë

SHES

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:32 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:31 Makina , Tiranë

Okazion! Range Rover Sport 3.0 SD V6 Autobiography Dynamic

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

A CLAS AUTOMAT 160CDI SUUUUPER

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin +gaz mundesi nderimi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:31 Makina , Tiranë

Bmw 535 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:30 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

Fiat

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:30
Linku:
Makina , Tiranë

❌OKAZION 4300€❌ Automatike Gaz benzine

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cls 350 2012

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

Ford FIESTA 2011 1.4 Diesel

5 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:29
Linku:
Makina , Tiranë

X5 M50D 381 HP

36 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Auris D4D

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

BMW X6 3.5d twin turbo Pa taks lux mundesi nderrimi golf 6

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

Shitet / Nderrohet Mercedes Benz

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

AUDI A7 // QUATTRO // FULL // DIESEL

18 999 EUR

Sot 19:29 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2.2 Nafte manuale 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:28 Makina , Tiranë

Okazion X5 M-paket

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 Makina , Tiranë

Golf 7 , 2.0 TDI , 2015 FULL !!!

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:28 Makina , Tiranë

Audi Q7 S-Line , Full , Okazion !!!

33 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

Jaguar F-Pace

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

��OKAZION�� Nissan Rogue (X-Trail) SL 2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Makina , Tiranë

��OKAZION�� Nissan Rogue(X-Trail) SL 2017

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.3 Nafte

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson

16 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

BMW X5 2012 AN

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

VW Polo 1,6 Tdi 2012 Germany

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai Grand Santa Fe 2017 Europe 4X4

19 499 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2017 PRESTIG GERMANY

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

Lancia Musa 1,3 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

VW Polo 1.4 Kamjo Automatike

4 099 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

Lancia 1,3 Nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

Tiguan 2.0 TDI 2018 Germany

20 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo V60 viti 2013

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

Yaris 1,3 Benzin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

Germany Tiguan 08/2019 R-Line

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

VW Cadyy 2,0 Tdi 10/2017 Automatike DSG GERMANY

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

VW Tiguan 2018 - 2019 Grmany

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje në Tirane vetem në MerrJepTirana është një qytet i madh dhe i zhvilluar me një treg të pasur të makina okazion ne shitje tirane. Nëse jeni në kërkim të një makinë të re ose të përdorur në këtë qytet, mund të gjeni shumë opsione interesante në tregun e makinave.

Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shfrytëzuar këtë treg është të vizitoni platformën Merrjep Makina Tirane. Këtu, ju do të gjeni një gamë të gjerë makinash në shitje, përfshirë modele të njohura si Golf 6 ne shitje tirane, honda ne shitje tirane, dhe fuoristrada 4x4 ne shitje near tirana. Kjo platformë është një burim i shkëlqyeshëm për të gjetur okazion makina tirane sot, dhe ju mund të shfletoni shpalljet dhe të kërkoni sipas preferencave tuaja.

Për ata që janë në kërkim të makinave të okazionit në Tirane, mund të jenë të qetësuar të dinë se ka shumë opsione të tilla në treg. Makina të përdorura në gjendje të mirë teknike janë të disponueshme në çmime konkurruese. Një mënyrë e zakonshme për të gjetur këto oferta është të kërkoni për "makina okazion ne shitje Tirane" ose "makina ne shitje okazion Tirane" në këtë platformë.

Për ata që duan të ndryshojnë për një alternativë më ekologjike, mund të kërkoni për makina elektrike në shitje Tirane. Në këtë mënyrë, ju mund të kontribuoni në mbrojtjen e mjedisit ndërsa udhëtoni në qytet.

Makina okazion ne shitje tirane


Tregu i makinave në Tirane është i pasur dhe i diversifikuar, duke ofruar zgjedhje për të gjitha preferencat dhe buxhetet. Për të gjetur makina në shitje në këtë qytet, MerrJep është një burim i vlefshëm për të filluar kërkimin tuaj.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione