Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 615
Aixam , 166
Alfa Romeo , 3732
Alpina , 88
Artega , 53
Audi , 40403
BAIC , 51
Bentley , 75
BMW , 28847
Brilliance , 14
Bugatti , 43
Buick , 41
Cadillac , 243
Chevrolet , 1536
Chrysler , 1135
Citroën , 6787
Corvette , 34
Dacia , 236
Daewoo , 484
Daihatsu , 395
DeTomaso , 4
Dodge , 389
Ferrari , 54
Fiat , 17716
Ford , 41474
GMC , 94
Great Wall , 67
Grecav , 15
Honda , 1251
Hummer , 154
Hyundai , 3897
Infiniti , 92
Isuzu , 176
Jaguar , 1274
Jeep , 1922
Kia , 1621
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 31
Lancia , 2200
Land Rover , 6942
Landwind , 7
Lexus , 123
Lifan , 20
Ligier , 8
Lincoln , 140
Lotus , 7
Maserati , 92
Maybach , 13
Mazda , 1716
Mercedes-Benz , 157227
MG , 112
MINI , 1735
Mitsubishi , 3931
Morgan , 8
Nissan , 6947
NSU , 8
Opel , 23045
Peugeot , 9666
Piaggio , 143
Plymouth , 3
Pontiac , 17
Porsche , 1942
Proton , 7
Renault , 13140
Rover , 662
Saab , 378
Seat , 4358
Škoda , 2412
Smart , 6641
Spyker , 3
Ssangyong , 486
Subaru , 173
Suzuki , 1459
Talbot , 3
Tata , 135
Tesla , 27
Toyota , 15562
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 31
UAZ , 24
VW Volkswagen , 82548
Volvo , 4087
Wartburg , 10
Wiesmann , 15
Yugo , 44
Zastava , 55

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 20:38
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A5 quattro

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Tet 19:56
Linku:
Makina , Vlorë

Volkswagen Touareg

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:18
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:41
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:54
Linku:
Makina , Fier

Hyundai 2.0 Gaz 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 18:03 Makina , Lezhë

Benz E 220 AMG LINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

Tukson 4×4 ,nafte

22 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

SAAB ATOMAT 1.9 JTD SUPER GJENDJE 2005 TIRAN 2.8€

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:02 Makina , Tiranë

SMART KAMJO ATOMAT 1.1 BEZIN SUPER GJENDJE 3300€

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:02 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 2.0 TDI kamio 8G viti 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:02 Makina , Tiranë

Laprake

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:02 Makina , Tiranë

Laprake

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:02 Makina , Tiranë

Shitet BMW X6 super gjendje

19 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:01 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:01 Makina , Tiranë

KËMBEHET BENZINË + GAZ 6+1 VËNDE

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:01 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO S60 D4 MOMENTUM S/S HEICO

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:01 Makina , Tiranë

Shitet

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:00 Makina , Tiranë

VW sharan 1.8 Benzin-Gaz Automat

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:00 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A7 VITI 2014 FULL OPTIONS

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:00 Makina , Tiranë

SHITET KARROTREC SANGYOUNG 2011 AUTOMAT 2.2 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:00 Makina , Shkodër

• LANCIA THEMA 3.0 DIESEL SUPER LUXX•

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:00 Makina , Tiranë

203 KUPE NAFT MANUAL GJENDJE E MIR 2002 OKAZJON 1.9 LEK

1 900 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Porsche Panamera 4S 4.8 Benzin V8

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Makina , Fier

Audi A4, 2.0 TDi 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 naft

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 naft tronik

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:59 Makina , Fier

Mercedes Benz S550 4matik

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:59 Makina , Shkodër

Audi A6 viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Shitet për arsye emigrimi, taksa + kolaudim tetor 2024

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Shitet.

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Seat Leon Cupra 280

10 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:58 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:58 Makina , Tiranë

AUDI A6 Benzin Gaz

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 Makina , Tiranë

Golf GT Sport AUTOMAT 11/2008. 1.9. 5300€

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 Makina , Korçë

C180 KOMPRESOR BENZIN FACELIFT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:57 Makina , Durrës

SHITET MERCEDEZ E 220 AUTOMAT

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:57 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA TE GJITHA LLOJEVE

900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:57 Makina , Durrës

BLEJ FUGONA ,KAMIONÇINA , VETURA TE VOGLA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:57 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:57 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:57 Makina , Pogradec

SHITET DHE NDERROHET

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:57 Makina , Durrës

SEAT ALTEA 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Makina , Durrës

SMART 1.3 benzin AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Makina , Tiranë

Shitet Ford Ranger Raptor i ri

62 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:57 Makina , Lezhë

SHITET Mercedes S 320 2007 full option

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:56 Makina , Durrës

Toyota Rav4 Automat 2,2 nafte

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:56 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:56 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione