Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa Romeo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

4C , 17
8C , 16
Alfa 145 , 130
Alfa 146 , 104
Alfa 147 , 1342
Alfa 149 , 13
Alfa 155 , 13
Alfa 156 , 912
Alfa 159 , 418
Alfa 164 , 5
Alfa 166 , 383
Alfa 75 , 1
Alfa 90 , 1
Alfasud , 1
Alfetta , 2
Brera , 17
GT , 119
GTV , 12
Giulia , 9
Giulietta , 77
Junior , 1
MiTo , 68
Spider , 22
Sprint , 4

Gjej njoftime për Alfa Romeo në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa Romeo në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa ne shitje me ofertat me te mira. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.24 Sht 11:28
Linku:
Makina , Shkodër

OKAZION Alfa Romeo 159 JTD 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 18:57 Makina , Durrës

Alfa Romeo 159 1.9 Diesel OKAZION

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:07 Makina , Elbasan

shitet Alfa

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:22 Makina , Tiranë

Alfa romeo benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 13:36 Makina , Shkodër

Shitet Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 17:17 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 147 1.9 2004

1 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 12:15 Dyqani Makina , Fier

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V 150CV Sportwagon

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
24 Sht 11:28
Linku:
Makina , Shkodër

OKAZION Alfa Romeo 159 JTD 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 09:47 Makina , Kavajë

Alfa 159 Q4

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
23 Sht 09:45 Makina , Tiranë

Alfa 159 Automat

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 12:00 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 1.6 2015

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 10:11 Makina , Durrës

Alfa 1.9 tdi

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 07:55 Dyqani Makina , Tiranë

ALFA MITO, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
22 Sht 06:22 Makina , Fier

Alfa Romeo Mito Okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
22 Sht 01:16 Makina , Tiranë

Parfum

70 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 10:43 Makina , Gjirokastër

SHITET ALFA ROMEO 159

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:07 Dyqani Makina , Tiranë

ALFA GIULIETTA, VITI 2014, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
19 Sht 19:37 Makina , Lezhë

1.6 benzine/gas

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 17:52 Makina , Krujë

"Shitet"

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:16 Makina , Fier

Okazion shitet Alfa 159 ne gjendje shum te mir 2 muaj ka qe

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 11:28 Makina , Durrës

Alfa Romeo 147 JTDM

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
18 Sht 10:22 Makina , Berat

SHITET

140 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 08:09 Makina , Elbasan

mendesi nderrimi alfa romeo

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 09:53 Makina , Shkodër

Alfa gt automat 2.0 benzin

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 02:58 Makina , Fier

Shitet okazion

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Sht 19:37 Makina , Durrës

Alfa Romeo Okazion����

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Sht 15:33 Makina , Shkodër

Alfa 147

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 22:37 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159 star 1.8 benzin gaz.08

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 18:07 Makina , Elbasan

alfa romeo

1 500 LEK

07 Sht 12:49 Makina , Tiranë

Alfa romeo okazion

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 18:08 Makina , Tiranë

Alfa Romeo Giulietta

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 09:18 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO 2006 SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 15:57 Makina , Sarandë

automjete

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 11:33 Makina , Pogradec

✅✅ALFA ROMEO 159 JTD MULTIJET

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 16:41 Makina , Fier

Benxin - gas

1 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 11:13 Makina , Vlorë

Shitet Alfa Rome 156

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 09:21 Makina , Fier

Okazion

1 600 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Sht 21:19 Makina , Berat

Alfa romeo gjendje e mire cmimi i diskutueshem

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 15:02 Makina , Tiranë

Alfa Romeo Ducati Corse Q2

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 16:52 Makina , Elbasan

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 13:41 Makina , Tiranë

Alfa romeo 156

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 12:08 Makina , Durrës

Alfa Romeo Okazion����

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Gush 16:08 Makina , Durrës

Alfa Romeo Okazion����

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Gush 21:15 Makina , Durrës

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 10:16 Makina , Fier

Gas benxin

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 11:18 Makina , Fier

Alfa Romeo Giulietta

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 11:55 Makina , Korçë

Alfa Romeo 156 twin spark

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Gush 16:14 Makina , Durrës

Alfa Romeo Okazion����

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Gush 11:10 Makina , Tiranë

Alfa 159 2.2 benzine 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 00:29 Makina , Tiranë

Alfa Romeo GT

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kërkuar për Alfa Romeo në shitje? Shiko njoftimet për Alfa Romeo në shitje me ofertat më të mira. Blej apo shit Alfa Romeo në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Alfa Romeo ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa Romeo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Alfa Romeo ne Shitje


Keni Alfa që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione