Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Maserati ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

3200 , 1
420 , 3
Ghibli , 21
Gransport , 1
Levante , 7
Merak , 1

Blej Maserati në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Maserati ne shitje nga modelet e ndryshme si Biturbo, Ghibli, GranCabrio, Gransport, Granturismo, Indy, Karif, Levante, Shamal, Spyder, Quttroporte dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Maserati ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Maserati ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Dje 22:33 Makina , Tiranë

MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:11 Makina , Tiranë

Maserati Ghibli

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online Shitësit të Besuar
28 Sht 16:39 Makina , Durrës

MASERATI GRANTURISMO 4.7 V8 S

52 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 19:58 Makina , Tiranë

Maserati GTS 530hp

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Sht 03:06 Makina , Tiranë

Pjese Maserati Quattroporte 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Sht 00:24 Makina , Tiranë

Maserati Quattroporte

9 900 EUR Çmimi me zbritje

04 Sht 23:27 Makina , Fier

MASERATI GHIBLI 2018 SQ4 grandsport 430 kuaj fuqi

41 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Sht 11:51 Makina , Tiranë

Maserati Quattroporte

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Sht 21:12 Makina , Tiranë

quattroporte

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Gush 19:05 Makina , Tiranë

Ddd

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Gush 00:40 Makina , Tiranë

Maserati shitet super okazion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 11:58 Makina , Fier

Maserati granturismo s

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Qer 03:13 Makina , Durrës

Maserati quattroporte

17 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 00:10 Makina , Durrës

Maserati

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Maj 12:12 Makina , Tiranë

Shitet Maserati Levante SQ4 e sapo targuar!!!

48 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Maj 13:46 Makina , Tiranë

Maserati GHIBLi

37 000 EUR

12 Maj 17:59 Makina , Tiranë

Shitet / ndrrim me prone

38 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Pri 16:50 Makina , Fier

Maserati Quattroporte V6 3.0 S +355696060357 whatsapp Busine

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Pri 23:55 Makina , Tiranë

Shitet mundesi nderrimi

55 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 11:19 Makina , Vlorë

MASERATI GHIBLI

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 12:05 Makina , Elbasan

Mazarati

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 14:48 Makina , Tiranë

maserati ghibli 2.0 hybrid 2022

50 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 11:36 Makina , Tiranë

Maserati

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 11:17 Makina , Vlorë

Maserati 20.000 mij km me liber sherbimi

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 14:07 Makina , Bulqizë

Maserati per pjes

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 00:54 Makina , Elbasan

Shitet makine per femije 160 Euro

160 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 15:45 Makina , Durrës

Masserati Quattroporte Lungo

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 21:18 Makina , Tropojë

Maserati levante S 430 ch

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 16:55 Makina , Tiranë

Maserati Levante S 430

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Tet 23:46 Makina , Tiranë

Okazion

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 21:47 Makina , Fier

Maserati granturismo s

40 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Sht 22:08 Makina , Tiranë

Manserati

32 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Gush 17:05 Makina , Shkodër

Masserati Levante

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Gush 17:54 Makina , Tiranë

Maserati Ghibli 3.0 V6 Biturbo 2014 " I Diskutushem "

38 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Korr 23:53 Makina , Tiranë

Maserati granturismo 4.7 F1

50 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 12:10 Makina , Tiranë

maserati quattroporte

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:58 Makina , Tiranë

Maserati Ghibli

52 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Mar 20:08 Makina , Tiranë

maserati

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 18:17 Makina , Vlorë

Shitet Maserati

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Mar 15:43 Makina , Lezhë

Shitet Maserati Quatroporte S 425 HP

38 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Mar 20:30 Makina , Tiranë

Maserati granturismo 4.7 F1

50 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:32 Makina , Shkodër

MASERATI GHIBLI 2015

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Tet 15:26 Makina , Durrës

maserati ghibli

45 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Tet 16:10 Makina , Tiranë

Maserati quatroporte gts 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Sht 14:36 Makina , Vlorë

MASERATI QUATTROPORTE 3.0D 2014

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 22:29 Makina , Tiranë

Shes Maserati Ghibli 3.0D 2015 ����

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Gush 21:14 Makina , Tiranë

Maserati Ghibli 3.0D 2015

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Gush 13:14 Makina , Kavajë

masarati grancabrio 2011

78 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 13:57 Makina , Elbasan

Shitet Maserati Ghibli

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Mar 12:55 Makina , Fier

Maserati ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Jeni duke kërkuar për Maserati ne shitje? Shiko njoftimet për Maserati ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Maserati ne Shitje


Eksploro njoftimet për Maserati ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Maserati ne shitje nga modelet e ndryshme si Biturbo, Ghibli, GranCabrio, Gransport, Granturismo, Indy, Karif, Levante, Shamal, Spyder, Quttroporte dhe shumë Maserati të tjerë Kërko Maserati ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Maserati


Keni Maserati që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Maserati ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione