Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Accent , 310
Atos , 146
Azera , 1
Coupe , 256
Elantra , 62
Excel , 3
Galloper , 124
Genesis , 4
Getz , 246
Grandeur , 20
H-1 , 55
H 100 , 11
H 200 , 1
Lantra , 26
Matrix , 82
S-Coupe , 28
Santa Fe , 834
Santamo , 2
Sonata , 216
Terracan , 152
Trajet , 36
Tucson , 575
Veloster , 4
Veracruz , 2
i10 , 92
i20 , 77
i30 , 149
i40 , 23
ix20 , 10
ix35 , 140
ix55 , 6

Blej Hyundai ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Hyundai te modeleve te ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Hyundai te perdorur apo te ri ne shitje.Dje 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet Hyndai Ix35 viti 2010 me letra te paguara

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
21 Sht 11:13
Linku:
Makina , Fier

Hyundai Santa Fe 2.0 Naft

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:38
Linku:
Makina , Durrës

Hyundai Kona 1.6

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
21 Sht 11:15
Linku:
Makina , Fier

Hyundai 2.0 Gaz 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 21:56 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson LMX20 eVGT

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:49 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 21:50 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 21:35 Makina , Tiranë

Okazion Hyundai accent

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 21:26 Makina , Tiranë

Hyndai i 20 viti 2010 1.6 naft 174567 kilometra kamje Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:57 Makina , Korçë

Galloper

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:51 Makina , Elbasan

HYNDAI 4x4 SANTA-FE 2.2 NAFTE VITI 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:50 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson LMX20 eVGT

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:42 Makina , Durrës

Hyundai ix35 Automat

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:20 Makina , Tiranë

HYUNDAI SANTA FE

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 19:23 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Hyndai I30 1.6crdi Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 19:20 Makina , Durrës

SHITET HYUNDAI SANTA FE 2015 BENZINE

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 19:14 Makina , Tiranë

Hyundai grandeur Vetem gaz fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:15 Makina , Tiranë

Hyundai tucson 2019 ����NDERROHET����

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:23 Makina , Tiranë

Hyundai i10 Automat 2015

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:07 Makina , Durrës

Hyundai ix35 ne shitje!! Model europian!!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:07 Dyqani Makina , Tiranë

OKAZION!!!! HYUNDAI SANTAFE 2.0 CRDI eVGT 2017

16 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:07 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI GRANDEUR HG 3.0 LPG 2011

8 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:07 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI i20 1.4 CRDI 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:55 Makina , Tiranë

Hyundai i30 Automat Nafte 1.6

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:16 Makina , Tiranë

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:51 Makina , Korçë

SHITET HYNDAI SANTA FE

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 13:37 Makina , Tiranë

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFT 2018 SUPER GJENDJE

15 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:35 Makina , Tiranë

Hyundai ix 35

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:37 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:37 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai ix35

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:36 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai ix35

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:36 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai ix35

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

TUCSON HYBRID 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

shitet ose ndrohet i diskutushem

9 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai Grand Santa Fe 2017 Europe 4X4

19 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:06 Makina , Tiranë

Hyundai i 40

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 Makina , Tiranë

HYUNDAI I20 OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:37 Makina , Lushnjë

OKAZION HYUNDAI I20

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:36 Makina , Fier

SHITET HYUNDAI I20

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:22 Makina , Durrës

HYUNDAI OKAZION I20

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 Makina , Elbasan

SHITET HYUNDAI I20

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:22 Makina , Tiranë

OKAZION HYUNDAI I20

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:16 Makina , Elbasan

✅SHITET - OKAZION✅

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai Ix35 CRDI 4WD

11 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:27 Makina , Tiranë

Hyundai sonata 2015 100%gaz

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Hyndai sonata Automat

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Okazion tukson automat

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:16 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai iX35 Automatik

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:57 Makina , Tiranë

HYUNDAI I30. 1.6 Nafte AUTOMAT Super gjendje!

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 Makina , Tiranë

Shitet Nderohet Hyundai getz Me honda Sh 2012 lart

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 Makina , Tiranë

Hondai Getz

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:19 Makina , Tiranë

⚡️Okazion⚡️

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:50 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe 2013 Nafte 2.0 Automat

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kerkuar per Hyundai ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Hyundai ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Hyundai ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Hyundai ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Hyundai nga modelet e ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Hyundai me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Hyundai ne shitje


Keni Hyundai te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione