Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fugon ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Ford , 165
Renault , 76
Fiat , 69
Nissan , 42
Opel , 36
Peugeot , 28
Citroën , 24
Hyundai , 16
Audi , 14
BMW , 6
Mazda , 5
Acura , 4
Chrysler , 2
Daewoo , 2
Honda , 2
Isuzu , 2
Kia , 2
Piaggio , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Aixam , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
KTM , 1
Ligier , 1
NSU , 1
Spyker , 1
BAIC , 1

Blej fugon te ri apo te perdorur në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni fugon apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi. Krijoni njoftime dhe shisni Kamjon apo makina ngarkuese dhe pjesë të ndryshme. Shpërnadni tani njoftimin dhe gjeni blerësin e produktit tuaj.Dje 22:28 Makina , Tiranë

C class 220 evo

3 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:58 Makina , Berat

Benz Fugon

4 300 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 17:56 Makina , Tiranë

SHITET SPRINTER MAN VITI 2018 3+1vene

23 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:33 Makina , Shkodër

Fugon Renault Me Vinç

35 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 07:08 Makina , Tiranë

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:58 Makina , Tiranë

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS SUPER GJENDJE

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Nën 12:03 Makina , Lushnjë

BOXER FUGON 2.0 NAFTE OSE NDERRIM

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 19:56 Makina , Korçë

Mercedes benz 410

5 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 23:32 Makina , Dibër

Fugon malli

15 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 22:51 Makina , Tiranë

Shitet benz E220

5 000 EUR

23 Nën 14:12 Makina , Kurbin

Shitet Ford Transit 14+1

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 17:53 Makina , Tiranë

Shitett turan 6+1 ndrrohet me sprinter fugon

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 17:40 Makina , Tiranë

Super okazion 80 Mij km

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Nën 13:38 Makina , Durrës

Shitet Fugon I Vogel

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 15:52 Makina , Tiranë

Fugon per transport

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Nën 12:06 Makina , Përmet

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 12:42 Makina , Shkodër

Shes furgon Sprinter

9 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
16 Nën 16:05 Makina , Vlorë

Fugon Peugeot Boxer 2019

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Nën 18:38 Makina , Shkodër

Shitet furgon sprinter

9 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
14 Nën 19:12 Makina , Tiranë

Okazion E220 gjendja 10-10

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 16:02 Makina , Shkodër

Fugon 207 Mercedes Benc

3 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 19:33 Makina , Lezhë

Shitet fugon funerali

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 19:26 Makina , Lezhë

shitet fugon funerali

14 500 EUR

13 Nën 19:22 Makina , Lezhë

shitet fugon funerali

14 500 EUR

12 Nën 16:26 Makina , Vlorë

Fugon Peugeot Boxer 2019

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Nën 20:54 Makina , Lezhë

Shitet Makine Funerali

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Nën 15:37 Makina , Elbasan

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 12:20 Makina , Tiranë

Peugeot Boxer 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 00:56 Makina , Tiranë

������❌️SHITET E CLASS 2010 ❌️������

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 21:22 Makina , Shkodër

Fugon 311 CDI

12 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 20:24 Makina , Durrës

Mercedes benc vito fugon

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 12:35 Makina , Tiranë

Vito

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 14:06 Makina , Tiranë

Shitet Ford Transit 16+1

600 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 10:26 Makina , Durrës

Shitet fugon malli

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Tet 08:18 Makina , Tiranë

Furgon Ford transit

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 22:41 Makina , Tiranë

Shitet furgon benz

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 15:37 Makina , Tiranë

Renault trafik

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 20:12 Makina , Durrës

fiat

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Tet 12:05 Makina , Vlorë

Fugon benc

5 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 11:52 Makina , Durrës

shitet fugon MERCEDEZ BENC 8+1 letrat deri nentor 320000 LEK

3 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 00:47 Makina , Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 13:03 Makina , Vlorë

Fugon

5 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 00:26 Makina , Fier

SHITET FURGON

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Tet 22:09 Makina , Fier

Fugon per mallra

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Tet 18:09 Makina , Tiranë

Chrysler me km origjinale

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Tet 13:22 Makina , Peqin

Okazion Fiat Ducato

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 12:30 Makina , Tiranë

Shitet Fugon tip Vito viti i prodhimit 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 14:57 Makina , Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 10:16 Makina , Gramsh

Mercedes benz fugon 410 pasagjeresh

7 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Gjeni të gjitha llojet e fugon apo makinave ngarkuese dhe tërheqëse në shitje në MerrJep.al. Filtroni njoftimet per fugon apo kërkoni për makinën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni ofertat për makina të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse.


Mijëra njoftime për fugon në shitje


Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 17,000 njoftime për makina të ndryshme ngarkuese si fugon dhe shume makina tjera ngarkuese, terheqese per transport, dhe shumë marka dhe modele të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina ngarkuese apo tërheqëse me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni fugon apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi.


Blej dhe shit fugon në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni fugon apo mjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Krijoni njoftime per fugon tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për makinën ngarkuee apo tërheqëse dhe shisni produktin tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione