Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hyundai Accent Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Hyundai Accent | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:09 Makina , Tiranë

hyundai accent automat 1.6 nafte

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:48 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Accent 1.6 Nafte

5 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 15:53 Makina , Tiranë

Hyundai accent 1.6 diesel automat

6 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 10:29 Makina , Tiranë

Hyundai 2017 Automat

5 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 08:16 Makina , Tiranë

Okazion Hyundai accent

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 17:29 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI ACCENT AUTOMATIK NAFTE

8 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Sht 15:09 Makina , Korçë

Shitet me porosi pa dogane Hyundai accent 1.6 naft 2013

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 14:20 Makina , Tiranë

Urgjente

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 23:25 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 18:08 Makina , Lushnjë

Shitet makina pa dogan.

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Sht 15:04 Makina , Lushnjë

Shitet makina pa dogan.

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Sht 20:32 Makina , Sarandë

HYNDAI ACCENT 1,6D AUTOMAT 2014 150KM SUPER FULL

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

Hyundai Accent 2014 Automatik 1.6 nafte

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gush 16:54 Makina , Tiranë

Hyundai Accent 2014 Automatik 1.6 nafte

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 19:34 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 01:06 Makina , Tiranë

Shitet hyundai accent 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 13:40 Makina , Shkodër

Hyundai Accent Gls

110 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 10:41 Makina , Shkodër

Hyundai Accent Gls 1.3

110 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 10:41 Makina , Shkodër

Hyundai Accent Gls 1.3

110 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 10:38 Makina , Tiranë

Hyundai automat 1.6 Naft

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Korr 13:08 Makina , Gjirokastër

Shtet hyundai

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Korr 17:42 Makina , Tiranë

OKAZION: 900 euro 1.3 gaz/benzine, super ekonomike

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 18:51 Makina , Korçë

Shitet me porosi pa dogan hyndai accent 1.6 nafte me 58000k

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 17:29 Makina , Tiranë

hyndai accent OKAZION 5800

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 14:11 Makina , Berat

Okazion Hyundai Accent

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 16:28 Makina , Tiranë

Shitet,Hyundai Acent Viti 2014

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 22:34 Makina , Tiranë

Okazion Hyundai Accent

150 000 LEK

26 Pri 17:15 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai accent

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 14:09 Makina , Lushnjë

Hyundai Accent 1.3 Benzine 2002

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 16:28 Makina , Tiranë

Shitet Makina

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 10:10 Makina , Pogradec

Hyndai accent

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 14:27 Makina , Tiranë

Hyundai Accent 1.3 OKAZION!! 0697088815

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 12:23 Makina , Tiranë

Shitet acent

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Jan 17:51 Makina , Fier

hyundai accent

6 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 17:31 Makina , Elbasan

Shitet

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 08:27 Makina , Tiranë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 23:49 Makina , Durrës

Shitet okazion

5 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 14:41 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI ACCENT AUTOMATIK NAFTE

9 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 14:41 Makina , Korçë

Okazion!

650 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 22:37 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Accent 2001 Benzin

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Nën 20:34 Makina , Tiranë

Hyundai Accent 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 22:14 Makina , Lushnjë

Okazionnnn �� hyundai 2700€

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 13:39 Makina , Berat

Hyundai

1 600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 20:25 Makina , Lushnjë

Shitet Hyundai Accent 1998

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 14:28 Makina , Tiranë

Hyundai 1.2 benzin

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 14:59 Makina , Dibër

Hyundai Accent

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 14:46 Makina , Kurbin

U shit

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 09:01 Makina , Tiranë

hyundai accent

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 18:57 Makina , Tiranë

hyundai accent

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 10:56 Makina , Tiranë

Hyundai accent

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Hyundai Accent | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione