Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hyundai i20 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Hyundai i20 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:24 Makina , Tiranë

Shitet Hyondai i20 - Vetem 1 Pronar e blere me 0 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:06 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI i20 1.4 CRDI 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 16:23 Makina , Durrës

Shitet Hyundai i20 Benzin gaz e 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 10:09 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai i20 AUTOMATIK KLIMA 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 23:50 Makina , Tiranë

OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Maj 15:20 Makina , Tiranë

Hyundai I20

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Pri 02:29 Makina , Tiranë

OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Pri 10:05 Makina , Tiranë

OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Pri 21:25 Makina , Durrës

Shitet Hyundai i20 2010 Benxin Gaz 1.2 3900€

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 11:18 Makina , Durrës

Okazion Hyundai I 20 i sapoardhur. viti 2010 Benzin Gaz 1.2

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:02 Makina , Tiranë

Okazion Hyndai i20 1.4 nafte 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 15:25 Makina , Durrës

OKAZION Hyundai I20 Benzine-Gaz

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 20:31 Makina , Durrës

Shitet Hyndai i20

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 20:07 Makina , Shkodër

OKAZION!!! Hyundai i20

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 09:43 Makina , Shkodër

Okazion!!!! Hyundai i20

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 11:29 Makina , Tepelenë

Hunday i 20

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Tet 19:50 Makina , Tiranë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 15:23 Makina , Tiranë

Hyundai i20

4 200 EUR Çmimi me zbritje

16 Sht 10:52 Makina , Fier

Hyundai i 20 benzin+gas 2020

15 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Qer 10:44 Makina , Tiranë

Hyundai i20 1.2 Benzine-Gaz Super Ekonomike

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 13:19 Makina , Tiranë

Shitet

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 15:20 Makina , Tiranë

Hyundai i20 1.4 nafte

4 200 EUR

18 Mar 19:48 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 21:22 Makina , Tiranë

SHITET HOUNDAY I 20

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 10:07 Makina , Tiranë

Hyndai i 20

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 10:06 Makina , Tiranë

Hyndai i 20

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Gush 17:16 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Hyundai I-20 viti 2009 1.2 benzin-gas

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Gush 19:40 Makina , Tiranë

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 02:01 Makina , Tiranë

Hyundai i20 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 22:32 Makina , Tiranë

Hyundai i20

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 21:24 Makina , Durrës

Pro-auto

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 20:18 Makina , Tiranë

Shitet Hunday 1.6 nafte

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 16:14 Makina , Durrës

PRO-AUTO

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 15:54 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Hyundai i-20 benzin-gas viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 13:36 Makina , Tiranë

Hyundai i20 1.4 nafte manual

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 19:17 Makina , Tiranë

Hyndai

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 21:04 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai I20 2017 ne gjendje perfekte

8 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 11:11 Makina , Tiranë

Shitet.

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Maj 10:38 Makina , Vlorë

Hyundai i20 1.4 Diesel Okazion

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Pri 15:28 Makina , Korçë

OKAZION SHITET HYNDAIi20.BENZIN 1.2 MANUALE

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Shk 22:13 Makina , Kavajë

OKAZION SHITET HYNDAI I20.BENZIN 1.2.VITI20089

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Jan 22:51 Makina , Tiranë

hyundai i20

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Dhj 21:52 Makina , Tiranë

Hyndai i20

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 17:18 Makina , Tiranë

OKAZION_Hyundai i20 4000 EURO

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Sht 19:56 Makina , Tiranë

Shes hyundai i20 2011 automat benzine 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Gush 15:24 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai i20

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Gush 17:42 Makina , Durrës

SHITET HYUNDAI i-20, CMIMI 4200€ I DISKUTUESHEM.

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 23:12 Makina , Tiranë

Hyundai i 20

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 18:39 Makina , Tiranë

hyndai i20 okazion

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Shk 12:51 Makina , Tiranë

Hyndai I20

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Hyundai i20 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione