Vito ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Ford , 17
Audi , 13
Fiat , 11
Opel , 8
Renault , 5
Peugeot , 4
Toyota , 4
Volvo , 4
Citroën , 3
BMW , 2
Hyundai , 2
Seat , 2
Mazda , 1
Ssangyong , 1
Tata , 1

Gjej Mercedes-Benz Vito ne shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz Vito ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, me çmimet më të volitshme. Vito ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej Mercedes-Benz Vito ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 22:29 ,

Mercedes Vito 220 CDI 115 Naft Manual -08

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:56 ,

Shitet vito 8 +1 viti 2004 115 cdi 220

4 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 19:01 ,

Mercedes Vito

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:15 ,

MERCEDES VITO FRIGORIFER VITI 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:44 ,

Vito 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:34 ,

Citroen berlingo 1.6 HDI 5ulse me Klim Pa Dogan

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:33 ,

VW CADDY 1.6TDI Maxi 7ulse viti2012 Pa Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 ,

Ford Transit 2.2 Disel 9Ulse Me Klim

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:32 ,

Ford Connect 1.8Disel viti 2011 8 ulse me Klima Pa Dogan

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz vito 111 220 CDI manual viti 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:22 ,

MB vito 2.2 ne gjendje perfekte ❌nderrohet❌

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:37 Dyqani ,

MERCEDES VITO 2.2 NAFTE

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:11 ,

0683025676

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:11 ,

��Mercedes Benz Vito Luxury Super Full��

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:01 ,

Mercedes Benz Vito 8+1 ne gjendje super te shkelqyer

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:46 ,

Mercedes Vito 2018

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:33 ,

Merzedes Benz Vito

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:22 ,

Vito 220d Lungo

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:18 ,

Mercedes Benz Viano V6 2009

10 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:42 ,

Benz VITO 2.0 nafte

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:43 ,

Benz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:12 ,

SHITET MERCEDES BENZ VITO 110 CDI EXTRALANG ��

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 23:43 ,

Furgon Mercedes Benz Vito Frigorifer

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 19:03 ,

Mercedes benz vito 220c manual viti 2006 6500€

7 999 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 18:19 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 12:39 ,

JEPET ME QERA Mercedes Benz Vito 8+1

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 11:42 ,

Shitet vito 8 +1 viti 2004

4 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Pri 18:12 ,

Shitet mercedes-benz vito....220 naft..viti 2001

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:26 ,

Shitet mersedes vito2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 21:39 ,

Shiten serdile vito ose viano

300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
13 Pri 21:39 ,

Shiten serdile vito ose viano

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 21:39 ,

Shiten serdile vito ose viano

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 10:17 ,

Toyota Yaris 2017

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Pri 09:49 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito Tourer CDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Pri 14:52 ,

Vito 220 diesel

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 11:23 ,

Shitet vito 8 +1 viti 2004 115 cdi 220

50 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 08:55 ,

Vito 2.2 109 viti 2010 ��������Super mjet

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 01:39 ,

Mercedez Vito

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 12:11 ,

Audi A4

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 20:27 ,

Shes vito kamje automat super gjendje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 18:24 ,

Okazion per pak dit vito 111 cdi long

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 21:05 ,

Mercedes benz vito 220c manual viti 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 20:32 ,

Mercedes benz vito 220c manual OKAZJON

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 12:07 ,

Mercedes Benz Vito 2.2 dizel 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 09:52 ,

Mercedez Vito 300. V6

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Pri 21:05 ,

Vito cdi viti 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Jeni duke kërkuar për Mercedes-Benz Vito ne shitje? Shiko njoftimet për Benz ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Mercedes-Benz Vito ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz Vito ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benz ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Mercedes-Benz Vito ne shitje të tjerë Kërko Benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz Vito ne shitje


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes-Benz Vito ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mercedes-Benz Vito ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Kërkime të ngjashme

Vito Vito Vito Vito vito Vito Vito vito Vito Vito

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione