Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qashqai - Makina Të gjitha në Shqipëria

Nissan , 1443
Audi , 106
Ford , 49
BMW , 32
Land Rover , 32
Toyota , 20
Volvo , 20
Opel , 13
Seat , 7
Smart , 7
Renault , 7
Jeep , 7
Fiat , 5
Porsche , 5
MINI , 4
Citroën , 4
Lexus , 4
Mazda , 3
Škoda , 3
Hyundai , 3
Peugeot , 3
Honda , 3
Hummer , 2
Kia , 2
Jaguar , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qashqai,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj qashqai Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Nissan Qashqai Panorama Full Opsion...Super Gjendje...

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

AUTO BABOS - NISSAN QASHQAI - 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 22:29
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 13:54
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan Qashqai����Panorame,Automat 6G,4x4,Nafte 2.0����

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:48 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:46 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Tiranë

Nissan Qashqai+2 4✖️4 full opsion

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:45 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

ZVICRA NISSAN QASHQAI 2.0 BENZINE GAZ

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:45 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

ZVICRA NISSAN QASHQAI 2.0 BENZINE

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 08:44 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

AUTO BABOS - NISSAN QASHQAI - 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Nissan Qashqai Panorama Full Opsion...Super Gjendje...

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Nissan Qashqai 1.5 Diesel Sapo Ardhur 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI /4WD /EXPLUZIVE MODEL FULL ����

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

Nissan Qashqai

7 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE 2008 ''PANORAME''

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:37 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 diesel

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:36 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISAN QASHQAI 2.0 NAFTE AUTOMAT "PANORAME''

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Durrës

MB S 400 Hybrid SuperFull Options

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion VW Golf 6 2.5 Benzin Automat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Durrës

Okazion Mercedes Ml 550 4Matic �� AMG Line ��

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Okazion VW Tiguan R line

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

Okazion Q7 2014 Tdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

Audi Q7 S line Benzin Gaz Princ 100% ��

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 S line SuperCharged 333hp Kanadez

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque Dynamic Premium

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Tiranë

Lexus LX 570 Ultra Luxury Benzine/Gaz

30 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 1.6 diesel viti 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 (full panoram)

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:56 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 2.0 TFSI Quattro Premium 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:16 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0d Summit

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 TDI Quattro S-line

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:54 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

NISAN QASHQAI. VITI 2010. 2.0 NAFTE. AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:56 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3.0 TDV6 HSE Black Edition

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:55 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.0d ECO Summit SRT 2019

28 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:35 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Pjese kembimi Rav 4

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:29 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 6 HIGHLINE 2.0 TDI AUTOMAT (EUROPE!!!)

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

SHITET ����B CLASS 200 VITI 2012 FULL OPTIONS (GJERMANIE)

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Dibër

Volvo XC60 2.4 Naftë - Sapo ardhur nga Zvicrra ��������

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

���� Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography Presidential

39 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Okazion Mercedes S550

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:07 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion Audi Q5

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:23 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

NISSAN QASHQAI ME DOGANE TE PAGUAR 0689400000

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:21 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kukës

Sapo Ardhur nga Zvicrra ���� - Automat 4 x 4 - Me Dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

XC60 2.4 Naftë - Automat - Sapo Ardhur nga Zvicrra����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kukës

Shitet 8600 € - XC60 2.4 Naftë - Automat - Zvicrra ��

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tropojë

Sapo ardhur nga Zvicrra ���� Automat - 4 x 4 - Me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Malësi e Madhe

Sapo Ardhur nga Zvicrra ���� - Automat 4 x 4 - Me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qashqai | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione