Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai Tucson ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Blej Hyundai Tucson ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Hyundai Tucson te modeleve te ndryshme si Hyundai Tucson, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Hyundai te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 05:50 Makina , Tiranë

‼️Hyundai Tucson‼️ LMX20 eVGT

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:17 Makina , Tiranë

‼️Hyundai Tucson‼️ LMX20 eVGT

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Hyundai tucson 2019 ����OKAZION����

17 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 22:29 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2.0 eVGT 2013!!!

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 22:00 Makina , Tiranë

Okazion

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 21:56 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015 2.0 Nafte Automat

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 21:54 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 20:22 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION!

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:22 Makina , Tiranë

OKAZION!!

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:35 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:34 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai tucson

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:55 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2.0 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:18 Makina , Tiranë

✅ Shitur ✅

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:22 Makina , Tiranë

HYUNDAY TUCSON 2013, 2.0 TDI, PANORAMA

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:16 Makina , Tiranë

Hyndai Tucson 1.6D

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:20 Makina , Fier

Hyndai 2014 okazion

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:09 Makina , Tiranë

Okazion tukson automat

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:03 Makina , Tiranë

Shitet Hyndai tucson

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 19:48 Makina , Tiranë

HYUNDAI TUCSON VITI 2016 CEL 0693929141

13 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 10:07 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 1.7 eVGT

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 09:56 Makina , Fier

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFT 2018 SUPER GJENDJE

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 19:30 Makina , Durrës

Hyundai Tucson

4 400 EUR

29 Sht 10:40 Makina , Tiranë

Hyundai 1.7 Naft Automat 2016

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 12:40 Makina , Tiranë

⚡️Okazion⚡️

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Sht 01:30 Makina , Sarandë

Hyundai tucson 2.0 Naft Automatik

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Sht 12:36 Makina , Sarandë

Hyundai Tucson 2.0 Naft Automatik 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Sht 10:03 Makina , Berat

Hunday Tucson 2.0 nafte 2010

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 09:04 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai TUCSON NAFTE 2.0 AUTOMATIK KLIMA 2010

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
26 Sht 22:59 Makina , Tiranë

��OKAZION�� HYUNDAI TUCSON 2017 Manual

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 11:49 Makina , Tiranë

TUCSON HYBRID 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Sht 19:26 Makina , Fier

Shitet okazion

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:22 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson- Automatik 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 18:27 Makina , Fier

Shitet Hyundai tucson

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 18:22 Makina , Fier

Shitet Hyundai

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 07:52 Makina , Fier

Shitet Hyundai Tucson

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 00:11 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015!

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 14:06 Makina , Tiranë

Tucson

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 13:04 Makina , Tiranë

Tucson 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 11:03 Makina , Tiranë

Hyundai SHITUR ❌❌

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 22:08 Makina , Tiranë

Hyunday Tucson 1.7 Automat ��������

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 18:28 Makina , Shkodër

Hyndai Tuscon

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 17:37 Makina , Tiranë

✅2016Hyundai Tucson

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 13:46 Makina , Berat

Hyundai tucson 2.0 viti 2016

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 12:42 Makina , Tiranë

HYUNDAI TUCSON 2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 10:00 Makina , Durrës

Hyundai tucson 1.7 diesel 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 12:29 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
13 Sht 20:28 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION! HYUNDAI TUCSON ix35

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:02 Makina , Tiranë

TUCSON 2.0 CRDI 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kerkuar per Hyundai Tucson ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Hyundai Tucson ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Hyundai Tucson ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Hyundai Santa Fe ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Hyundai Tucson nga modelet e ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Hyundai Tucson me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Hyundai Tucson ne shitje


Keni Hyundai Tucson te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione