Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

skoda | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Škoda , 1859
Audi , 224
BMW , 167
Ford , 141
Volvo , 138
Toyota , 91
Opel , 57
Fiat , 51
Land Rover , 29
Citroën , 29
Renault , 27
Peugeot , 25
Seat , 23
Nissan , 20
Smart , 19
Porsche , 16
Hyundai , 10
Chevrolet , 10
MINI , 9
Honda , 8
Lancia , 8
Mazda , 7
Jaguar , 6
Dodge , 6
Chrysler , 4
Cadillac , 4
Ssangyong , 4
Saab , 4
Jeep , 4
Kia , 3
Acura , 3
Lincoln , 3
Hummer , 2
Subaru , 2
BAIC , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skoda,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj skoda Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:04
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:42
Linku:
,

Skoda SUPERB. 2016 . 130.000 km . 2.0 nafte

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:13
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:22 ,

�� Volkswagen Golf 7 ��

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:22 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:22 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

�� Mini Cooper Sd ��

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:22 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 ,

Skoda Roomster.1.2.TSI.Automat.2012 ����

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:16 ,

Hyundai Sonata 2014 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:55 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:48 ,

Bmw seria 7 4.4 benzin

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:48 ,

Bmw seria 7 full opsion

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:45 ,

VW volkswagen tiguan 4motion

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:45 ,

Mercedes-Benz S320 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:45 ,

Mercedes-Benz C300 AMG

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:45 ,

Mercedes-Benz G63 AMG BRABUS designo

125 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:45 ,

C.CLAS 2.30 benzin

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:43 ,

Mercedes-Benz A160 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:37 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:37 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:37 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:37 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:33 ,

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet (ose nderrohet)

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:27 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:27 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:24 Dyqani ,

MERCEDES BENZ W202 AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:24 Dyqani ,

TOYOTA KOROLA AUTOMAT 1.4 NAFTE ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:24 Dyqani ,

����Okazion Land rover Discovery 4 ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:24 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:24 Dyqani ,

FIAT GRAND PUNTO AUTOMATIK 1.3 NAFTE VITI 2009 ME DOKUMENTA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:24 Dyqani ,

��Okazion Smart nafte ��

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:21 Dyqani ,

Shitet Smart Forfour 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:21 Dyqani ,

VW JETTA 1.9 NAFTE VITI 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:21 Dyqani ,

MERCEDES BENZ BKLAS AUTOMAT BENZIN GAS VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 Dyqani ,

SHITET FORD CMAX NAFTE 1.6 VITI 2010 ME DOKUMENTA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 Dyqani ,

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOGANE SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:21 Dyqani ,

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:21 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Dyqani ,

MERCEDES BENZ B-CLASS 180

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 Dyqani ,

SHITET OPEL MERIVA 1.7 NAFTE MANUAL

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Dyqani ,

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Dyqani ,

AUDI A 3 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2005 ME DOGANE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Dyqani ,

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:12 ,

Shitet Volkswagen Caddy

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 ,

E220 cdi Elegance manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:06 Dyqani ,

��Opel kadet 1964 Retro��

2 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj skoda | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione