Hyundai | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Hyundai , 1655
Audi , 170
Ford , 133
BMW , 101
Toyota , 57
Fiat , 44
Opel , 36
Nissan , 35
Peugeot , 23
Renault , 20
Citroën , 19
Mitsubishi , 17
Smart , 17
Land Rover , 15
Volvo , 12
Honda , 11
Seat , 9
Lancia , 8
Chrysler , 7
Porsche , 7
MINI , 6
Jeep , 6
Škoda , 5
Jaguar , 5
Chevrolet , 5
Suzuki , 4
Mazda , 3
Kia , 2
Ssangyong , 2
Saab , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hyundai , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hyundai Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Hyundai i30

557 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 17:13
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:04
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Shk 16:28
Linku:
,

2014 Hyundai Tucson (ix35) 2.0 nafte

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 19:04
Linku:
,

���� Mercedes-benz C180 kompresor ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:16 ,

Hyundai Accent 1.6 nafte automatik 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:16 ,

Makina me Qera (çmime konkuruese)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 ,

Hyundai Tucson 2012 100% GAZ Automatike

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:15 ,

Makina me Qera (benzin + gaz)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

⚠️⚠️ Shitet Jaguar XF 2.7 Super gjendje ⚠️⚠️

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:15 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:15 ,

Shitet Golf 5 Super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:15 Dyqani ,

Audi A4 3.0 Tdi S-Line

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:15 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:14 ,

Shitet c class c180 kompresor

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:14 ,

Makina me Qera Ekonomike Qmime Fantastike

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Mercedes benz c class 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:14 ,

VW GOLF GTI-240HP AUTOMAT FULL

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:14 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D 93kw,,126hp SOL

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:13 ,

TOYOTA YARIS✅AUTOMAT 1.4 NAFT 2009 Km150 mi✅

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:13 ,

VW GOLF PLUS - AUTOMAT 2006 NAFT OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 ,

TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT1.3 BENZIN-GAZ✅

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:12 ,

Polo 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Polo 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:10 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:10 ,

OKAZION Passat 2.5 Benzine Viti 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

OKAZION E 270 Look EVO

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

Ford Focus 2.0 Benzine / Viti 2013 OKAZION

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:09 ,

OKAZION Golf V 1.6 Benzin + Gaz / Motorr i thjesht

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 ,

OKAZION ( per kesh ) Mazda CX-7 2.3 Benzine automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 ,

VW Caddy �� OKAZION ��

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 ,

Toyota ���� Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 ,

CITROEN ���� Picasso

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:07 ,

Ford Fiesta automatike

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 ,

SUZUKI ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:06 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:04 ,

Vw Touran 1.9 Automat-2007- ������������

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:03 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2009 ��������

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:03 ,

Shitet Hyundai Sonata 2013 100% vetem Gas nga Fabrika

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:03 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:02 ,

Smart for two -2007-Panoram- automat ��������

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:02 ,

Ford Fiesta automat, gaz/benzinë

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:01 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Motorr Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:01 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:00 ,

OKAZION BMW x5 xdrive3.0 pa taks lluksi 7vende 0693585393

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:55 Dyqani ,

HYUNDAI SANTE FE AUTOMAT 200 NAFTE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 ,

Shitet Audi A4 Super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hyundai | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione