Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Chevrolet ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

2500 , 11
Alero , 7
Astro , 4
Avalanche , 23
Aveo , 206
Beretta , 1
Blazer , 14
C1500 , 1
Camaro , 52
Caprice , 1
Captiva , 325
Cavalier , 1
Chevelle , 6
Chevy Van , 2
Colorado , 3
Cruze , 72
El Camino , 2
Epica , 52
Evanda , 6
Express , 2
G , 3
HHR , 3
Impala , 21
K30 , 2
Kalos , 221
Lacetti , 53
Lumina , 1
Malibu , 9
Matiz , 174
Nubira , 47
Orlando , 31
Rezzo , 4
S-10 , 5
Silverado , 7
Spark , 142
Suburban , 36
Tahoe , 25
Trax , 8
Venture , 5
Volt , 1

Gjej Chevrolet në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Chevrolet ne shitje të ndryshëm si Chevrolet Alero, Astro, Baretta, Blazer, Captiva, Camaro, Evanda, Epica, Malibu, Matiz dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Chevrolet ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Chevrolet ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

��2014 - CHEVROLET CAMARO 3.6 V6

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:15 Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:15 Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

��2014 - CHEVROLET CAMARO 3.6 V6

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:06 Makina  ·  Chevrolet  ·  Trailblazer  ·  Durrës

Okazion 4700 euro automat benzin gaz

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:36 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Tiranë

CHEVROLET AVEO OKAZION 2800 EURO SUPER OKAZION

2 800 EUR

Dje 22:19 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Shkodër

Shitet makin foristrad shervolet 6+1 viti 2007

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:03 Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkodër

Chevrolet spark, 1.0 benzine, çmim okazion.

1 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:45 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Fier

chevrolet captiva

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:26 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Fier

CHEVROLET AVEO

5 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:09 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

SHITET Fuoristradë Chevrolet Captiva 2007 benzinë gaz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:00 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Fier

Chevrolet Captiva Gaz/Benzin

7 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:53 Makina  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Elbasan

�� Shitet Chevrolet kalos 2008 Benzine 1.4 Automat ��������

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:21 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Tiranë

Chevrolet aveo benzin/gaz fabrike

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:33 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Durrës

CHEVROLET MATIZ 2009-benzin gaz -2800 euro

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:33 Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Durrës

Shitet chevrolet spark 2011

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:19 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Fier

Chevrolet Spark viti 2013 1.0 lt 68cv benzin-gas

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:18 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Fier

Chevrolet Spark viti 2012 1.0 lt 68cv benzin-gas

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:18 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Fier

Chevrolet Spark viti 2010 1.0 lt 68cv

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:46 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Vlorë

������������Chevrolet 1,4 benzin Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:17 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Chevrolet Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 15:40 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

CHEVROLET KAPTIVA 2.0 NAFTE..AUTOMAT..nga ZVICRA..

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 14:28 Makina  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Tiranë

VETEM ME GAZ fabrike MOTORR 2.0 AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 13:17 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Chevrolet 4x4 OKAZION

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 09:55 Makina  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Tiranë

Chevrolet kalos 1.2 benzin

1 650 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 15:02 Makina  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Fier

Shitet shervolet cruze viti 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:47 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 NAFTE DIESEL

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 13:31 Makina  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Tiranë

Chevrolet kalos 1.2 benzin

1 650 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Qer 09:48 Makina  ·  Chevrolet  ·  Rezzo  ·  Kavajë

2011 Chevrolet Equinox LT

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 20:12 Makina  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Tiranë

Chevrolet kalos 1.2 benzin

1 650 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 17:08 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Dibër

Chevrolet 4x4 viti 2008

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 11:01 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

��������Chervolet captiva 2013 2.2 diesel cmimi 5500 €

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 18:45 Makina  ·  Chevrolet  ·  Avalanche  ·  Tiranë

Chevrolet Avalanche

20 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 10:46 Makina  ·  Chevrolet  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Chevrolet Equinox

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 10:08 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Tiranë

CHEVROLET AVEO

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 22:29 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA 2012 AUTOMAT 3.0 BENZINE-GAZ

11 479 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 20:28 Makina  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Tiranë

Chevrolet kalos 1.2 benzin

1 699 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 18:04 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

CHERVOLET 2.0 NAFTE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 15:12 Makina  ·  Chevrolet  ·  Nubira  ·  Fier

Shitet shevrolet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:22 Makina  ·  Chevrolet  ·  Tahoe  ·  Tiranë

Chevrolet Tahoe

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 10:12 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Shitet����:Captiva,7 Vende, Automat, Motor 2Nafte��������

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 06:13 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

shitet !

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 17:35 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Shitet

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 10:39 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Chevrolet Captiva 4x4 2.2 Naft

6 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 10:18 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Chevrolet captiva 4x4 2.2 Naft

6 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 18:06 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Shitet Chevrolet Captiva 2010 (4950 EURO I DISKUTUSHEM)

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 20:51 Makina  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Tiranë

Chevrolet kalos 1.2

2 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 12:39 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Tiranë

Chevrolet 2011.1.2 benxin

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 21:46 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kukës

Shitet chevorlet captiva 2.0 D 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:06 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Chevrilet Captiva 2.0 Disel 2010 Manual 6+1 Shitet Ndrrohet

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 06:39 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Chevrolet ne shitje? Shiko njoftimet për Chevrolet ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per Chevrolet ne Shitje


Eksploro njoftimet për Chevrolet ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Chevrolet ne shitje nga modele te ndryshme si, Chevrolet Alero, Astro, Baretta, Blazer, Captiva, Camaro, Evanda, Epica, Malibu, Matiz dhe shume te tjere. Kërko Chevrolet ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Chevrolet


Keni Chevrolet që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Chevrolet ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione