Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 476485
Elektronika , 98479
Vendbanime , 89293
Të tjera , 28204

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 22:21
Linku:
,

Golf 5 Gaz benzin

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet - JEEP COMPASS

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16
Linku:
,

VW CADDY 2012 1.6DIEZEL

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 10:48
Linku:
,

Jaguar XF 5.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:49
Linku:
,

Okazin vetem sot Hundai sonata (LPG)

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 00:55 ,

C220 FULL EXTRA Avangarde Kamio Automatike

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:55 ,

Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2005 Manuale

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:55 ,

Mercedes E220 EVO Nafte Automatike Viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:55 ,

Shitet&Nderrohet Vw Passat 1.6 Benzine Viti 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:55 ,

Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:54 ,

Porsche Cayenne 2011 3.6 Benzine Full Options

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:54 ,

Vw Tiguan 2.0T Benzine 4Motion Automatike Viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:54 ,

Volvo XC90 4.2 V8 Benzine Kamio Automatike Full Options

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:54 ,

Shitet&Nderrohet GLK320//4Matic Nafte

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:54 ,

Jaguar XF 2.7 Nafte Viti 2008 Full Options

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:54 ,

Opel Corsa 1.3 Gaz+Benzine Viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:54 ,

Shitet&Nderrohet Opel Corsa 2015 Automatike

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:53 ,

SHITET

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:53 ,

Shitet&Nderrohet Mercedes C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:53 ,

MERCEDES C220 NAFTE 2008 FULL OPTIONS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:53 ,

170 Benzine Manuale Viti 2006 Full Options

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:53 ,

Shitet Vw Golf 4 1.4 GAZ+BENZINE Manuale

2 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 ,

Opel Antara 2.2 Nafte 2011 Automatike

7 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:52 ,

Vw Golf 6 2.0 Nafte 2012

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:52 ,

Volvo XC60 Automatike 2.4 Nafte Viti 2009

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 ,

Fiat Bravo 1.4 Gaz+Benzine Viti 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2010 Kamio Manuale

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 ,

Shitet Vw Golf 4 1.4 GAZ+BENZINE Viti 2000

2 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 ,

C220 NAFTE 2008 FULL OPTIONS MANUALE

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 ,

Mercedes A170 Benzine Manuale Viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:52 ,

C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001 Manuale

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:51 ,

Bmw x5 3.0 Nafte Kamio Automatike 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:51 Dyqani ,

Hyndai i20 kamio Automatike

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:51 ,

Audi Q7 S-Line 3.0 Nafte Quattro 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:51 ,

Ford Fiesta 1.4 Gaz+Benzine 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:51 ,

Shitet Mazda 1.4 Nafte 2009 Manuale

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:51 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:51 ,

Vw Caddy Maxi Automatike 1.9 Nafte Viti 2010 Full Options

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:51 ,

Mercedes E270 Nafte AVANGARDE Manuale Viti 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:50 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:50 ,

Audi A4 2.0 Benzine Quattro Viti 2015

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:50 ,

CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 ,

Shitet&Nderrohet Mercedes B200 Nafte

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:50 Dyqani ,

Mercdes benz S500 benzin+gaz

12 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:50 ,

S550 Gaz+Benzine Lungo 4Matic 2008

13 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:50 ,

Range Rover Sport 3.6 Nafte Viti 2008

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione