Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Traktorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Fiat , 2970
Same , 539
Deutz Fahr , 480
Fendt Farmer , 264
Iseki , 199
Kubota , 591
TAFE , 40
Mitsubishi , 88
IMT , 309
Shibaura , 21
John Deere , 942
Yanmar , 185
Ford , 1

Traktorë të përdorur dhe të ri në shitje. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Traktorë në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Posedoni Traktorë të ri apo të përdorur? Shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, shpërnani njoftime në mesin e shumë blerësve potencialë.Sot 12:35 Auto sallon Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Steyr  ·  Tiranë

Freza nafte

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Fiat om 615

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Fiat om 615

3 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Bcs

800 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  180-90  ·  Kavajë

Trince 200 cm

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Fiat om 615

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Fiat 70 66

16 500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet 70 66

16 500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet

18 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet

18 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet 70 66

18 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Berat

70 66

18 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiat 70 66

18 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

18 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:22 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet

20 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:19 Traktorë  ·  Fiat  ·  540  ·  Kavajë

Rimoqe

700 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:19 Traktorë  ·  Iseki  ·  TL  ·  Kavajë

Bote sperkatje

500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:19 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Freze

300 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 12:17 Auto sallon Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Traktor JOHN DEERE 6090M

Shitësit të Besuar
Sot 12:16 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Ferrari mc 60

3 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:10 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Landini 88 60

Sot 10:36 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Dum dum

1 300 LEK Çmimi me zbritje

Sot 10:22 Traktorë  ·  Kubota  ·  GL260  ·  Peqin

Shitet

9 500 EUR


Mijëra njoftime për traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Blej Traktorë të markave më të njohura


Jeni fermerë dhe dëshironi ta punoni tokën? Gjeni makina bujqësore të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme. Blej traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme si Same Taurus 60, Same Centauro 60, Same Leone 75, Fendt Farmer, Fendt 309, Fendt 312c, Fendt 106 ls, Mssey Ferguson 3645, Massey Ferguson 680, Ferguson 539, Ferguson 3070, Deutz Fahr 7006, Deutz Fahr Agrotron, Deutz Fahr dx dhe shumë të tjerë në shitje.


Blej dhe shit Traktorë në MerrJep.al


Bleni dhe shisni traktorë të markave të ndryshme. Nëse posedoni traktorë të ri apo të përdorur të ndryshëm ju mund ta shisni atë në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Shpërndani njoftime dhe gjeni blerësit potencialë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione