Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Traktorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Fiat , 2756
Same , 524
Deutz Fahr , 476
Fendt Farmer , 246
Iseki , 159
Kubota , 460
TAFE , 36
Mitsubishi , 63
IMT , 276
Shibaura , 20
John Deere , 838
Yanmar , 173
Ford , 1

Traktorë të përdorur dhe të ri në shitje. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Traktorë në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Posedoni Traktorë të ri apo të përdorur? Shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, shpërnani njoftime në mesin e shumë blerësve potencialë.
Sot 09:56 Traktorë , Shkodër

Zetor 4x4 bertolini

Sot 09:46 Traktorë , Elbasan

Shitet Masey Ferguson 65 kuai fuqi,

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:44 Traktorë , Berat

Turbin per Terjen e Misrit me Naft

123 EUR

Sot 05:41 Traktorë , Fier

Lidhese Gallignani 5190

Online
Sot 05:41 Traktorë , Fier

Newholland 95 Turbo Viti 2006

Online
Sot 05:41 Traktorë , Fier

Lidhese welger Ap52s

Online
Sot 05:38 Traktorë , Fier

Tend— Gabin

Online
Sot 05:38 Traktorë , Fier

Fiat Newholland 110-90

Online
Sot 05:38 Traktorë , Fier

Kove per traktor ….

Online
Sot 05:38 Traktorë , Fier

Gabine traktori

Online
Sot 05:38 Traktorë , Fier

Plug Nardi c6 origjinal

Online
Sot 04:49 Traktorë , Elbasan

Zetor Rimorkio Freza

1 111 EUR

Online
Dje 22:03 Traktorë , Elbasan

SHITET ISEKI 247 HP

Dje 21:57 Traktorë , Elbasan

SHITET ZETORI 24 KW

Dje 21:17 Traktorë , Tepelenë

Traktor 450 Agrifarm Yağmur

Dje 21:07 Traktorë , Durrës

Fiat 1000 DT

1 EUR

Dje 20:42 Traktorë , Berat

Zetor Kubota Model zl 265 Viti 2000

700 000 LEK

Dje 20:42 Traktorë , Tiranë

Cek 6911 okazion tel what sapp

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:35 Traktorë , Berat

Zetor Kubota Model zl 265 Viti 2000

700 000 LEK

Dje 20:23 Traktorë , Fier

Korona per frez Maschio

Online
Dje 19:07 Traktorë , Elbasan

���� ofert Bot sperkarje

2 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:58 Traktorë , Elbasan

Kubota 24

520 000 LEK

Dje 18:58 Traktorë , Elbasan

Trinxhe Bari /degash

1 800 EUR

Dje 18:58 Traktorë , Elbasan

Iseki tu 1700 suoer gjendje

550 000 LEK

Dje 18:58 Traktorë , Elbasan

Turbin sperkatje

260 000 LEK

Dje 18:58 Traktorë , Elbasan

Rrimorkio

Dje 18:55 Traktorë , Elbasan

Traktor carraro

4 200 LEK

Dje 18:55 Traktorë , Elbasan

Goldoni idea 30

7 500 EUR

Dje 18:33 Traktorë , Kavajë

Fiatagri 110 90

1 LEK

Dje 18:14 Traktorë , Korçë

Traktor Belarus 650

Dje 18:11 Traktorë , Korçë

Zetor cek

Dje 18:08 Traktorë , Korçë

Shitet Traktor japonez ISEKI

Dje 17:24 Traktorë , Shkodër

Shitet rimork per dum dum

Dje 15:53 Traktorë , Kucovë

Zetor kines

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:11 Traktorë , Gramsh

KUBOTA KL30

14 LEK

Dje 12:57 Traktorë , Berat

Kubota

1 LEK

Dje 12:44 Traktorë , Tiranë

Pjes per zetor cek

1 234 EUR

Dje 12:12 Traktorë , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

1 111 LEK Çmimi me zbritje

Dje 11:15 Traktorë , Shkodër

Shitet per arsye mos perdorimi

4 000 EUR


Mijëra njoftime për traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Blej Traktorë të markave më të njohura


Jeni fermerë dhe dëshironi ta punoni tokën? Gjeni makina bujqësore të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme. Blej traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme si Same Taurus 60, Same Centauro 60, Same Leone 75, Fendt Farmer, Fendt 309, Fendt 312c, Fendt 106 ls, Mssey Ferguson 3645, Massey Ferguson 680, Ferguson 539, Ferguson 3070, Deutz Fahr 7006, Deutz Fahr Agrotron, Deutz Fahr dx dhe shumë të tjerë në shitje.


Blej dhe shit Traktorë në MerrJep.al


Bleni dhe shisni traktorë të markave të ndryshme. Nëse posedoni traktorë të ri apo të përdorur të ndryshëm ju mund ta shisni atë në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Shpërndani njoftime dhe gjeni blerësit potencialë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione